Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъжът във всичко изпреварва жената: първи идва на среща, първи се обяснява в любов и първи заспива...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Оскубана ярка-бройлер се оплаква на друга: - Уж ни наеха за танц със стриптийз, а ни готвят за компания с консумация.
Разни
03.10.2017
1,849 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Деца, - пита учителката - кой ще каже какви пари имат американците? Петърчо? - Долари, госпожо. - Правилно! А французите какви пари имат, Марийке? - Франкове, госпожо. - Точно така! А ние какви пари имаме, Иванчо? - Ние нямаме пари, госпожо!
В час по физика: - Кой ще каже откъде произлиза електричеството? Иванчо се обажда: - От джунглата, госпожо. - Защо мислиш така, Иванчо? - Ами, сутринта тате каза: Ей, тия, горили пак са спрели тока!
Черногорци стачкуват. Към последните се приближава човек и пита: - Защо стачкувате? - Ами малки са заплатите. - А Вие какво работите и колко получавате. - Елмонтьор само за 100 ДМ на месец. - Добре, елате с мен в Германия и ще получавате по 1500 ДМ. Черногорецът го изгледал злобно и отсякъл: - Абе ти от толкова хора мен ли намери за будала.
- Как е? - Уча се да свиря на барабани. - И какъв е резултата? - Супер! - Какво, вече си добър ли? - Не, съседите напуснаха!
Бентли: - Днес използвах пепелника. Как се сменя? Мустанг: - Някакво рейсърче с Хонда ми се пънеше днес.. Хонда: - Някакво рейсърче с Мустанг ми се пънеше днес.. Макларън Ф1: - Някакво рейсърче с Ф16 ми се пънеше днес.. Застава: - Кога за последно карахте колата си? Ламборджини: - Странен шум около 345-350 км/ч Миата: - Някъв селяндур с пикап ми прегази колата Пикап: - Една Миата ми се заклещи в предната броня. Как да я махна? Форд Crown Victoria: - Защо никой не ме изпреварва на мигистралата? Тойота Приус: - Какви батерии да купя AAA или AA? Mini: - Обърнах Минито след като гледах "The Italian Job". Ще съдя студиото! Хъмър: - Днес катастрофирах. 24 ранени, 10 убити. Трябва ли да взема черната боя от официалния вносител? До там са 25 километра. Това са си 35 лева за бензин. фиат: - Здравейте. Само аз ли съм регистриран? Форд: - Помощ! Смених всичко и пак не пали!