Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж вървял през една тъмна гора. В тъмното видял светлинка. Отишъл там и видял един женски манастир. Почукал на вратата и излязла една млада монахиня: - Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? - Ами аз не мога да решавам такива работи, ще извикам игуменката. - Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? - Да, но само за тази нощ. Влиза вътре, настанява се и чува стъпки пред вратата на стаята си. Той се прави на набожен и застава на колене пред леглото: - Господи, ти ме приюти, ако ме нахраниш ще ти бъда много благодарен. Подават му една паничка с храна. - Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ако ме напоиш ще ти бъда много благодарен. Подават му едно шише ракия... - Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ти ме напои, ако ми бутнеш игуменката за една нощ ще ти бъда много благодарен. В този момент игуменката отваря вратата и казва: - Господи, не ме бутай, аз сама ще вляза.
Разни 2,006 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж отива при доктора: - Имам СПИН! - Идете на кални бани - съветва го докторът. - Ще помогнат ли? - Не, но полека-лека ще свиквате със земята... Предупредителните знаци са с триъгълен цвят. изпит по безопасност на движението Ставам сутрин,гледам че спя.Жената я няма,децата и той.гледам чука се на вратата.Отварям лампата,святкам вратата и що да видя-един нинджа полицай.Викам му- ни мъ бий,аз съм хора,а той гишш едно круше и отивам в рая.Там три дена съ къпя,на втория водата спира,девет дена лежа, на шестия умирам. - Все пак не се ли обиждат депутатите, че им взеха пръстови отпечатъци и сега гласуват с пръсти, за да няма измами при гласуванията? - Все едно криминално проявените да се обиждат, като им взимат отпечатъци в полицията... В препълнен трамвай младеж отстъпва мястото си на симпатична девойка. Тя сяда, и след малко размисъл казва: - Извинете, Вие сте отскоро в София? - Да, но как разбрахте? - Как ли? Ами отстъпихте ми място! - А Вие сте софиянка-коренчка! - Да, наистина. А как се досетихте? - Даже благодаря не казахте.