Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един ден Кума Лиса легнала на горската полянка и се съблякла чисто гола и се разкрачила. В същото време Вълчо минавал по пътя до полянката и като видял лисицата казал: -Абе, Кума Лисо не мислиш ли, че като си легнала, така някоЙ може да ти направи нещо лошо. А лисицата с усмивка казала: -Айде де, Вълчо направи ми нещо лошо. Тогава вълкът отишъл и й счупил ръката.
Животни 2,911 прегледа
Следващ →

Още вицове

Контузията на главата на ББ била толкова тежка, че почнал да ходи на театър. - На кого прилича бебето? - На татко си - през цялото време спи, а като се събуди, веднага налапва шишето. Жената: - Какъв ти беше улова вчера? - Шест щуки. - Значи са ни прецакали. От магазина дойде сметка за осем. "За много години" не е най-доброто пожелание за студент...особено ако е прекъснал като мен :) Върви си Червената шапчица през гората и среща Вълка: - Стой, ще те ям! - Ама недей така, аз съм млада, неопитна... - Няма недей, ще те ям! - А може ли поне да ми изпълниш едно последно желание? - Не едно, три ще ти изпълня. - Искам да правим секс... Да разбера и аз нещо от тоя живот. Подхваща я вълкът ,оправя я. - Казвай второто желание! - Ами...Като първото. Пак я подхваща вълкът, озорва се, но я оправя още един път. - Казвай третото желание! - Ами... И то като другите. Вълкът пак я почва, ама вече е много на зор- изпотен,сърцето му бие до пръсване... В този момент на полянката се показват Бабата и Ловецът. Ловецът вдига пушката, прицелва се и- бум! - Червената шапчица между очите. Бабата писва: - Леле, какво направи, утрепа ми внучката! - Мамка й на твоята внучка, три вълка ми е уморила само миналата седмица!