Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво казал Бог след като създал мъжа? - Мога и по-добро да направя!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Тръгнеш ли по непознат път, едва в края му ще разбереш дали си стигнал там където си искал.
Бисери
03.10.2017
3,224 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Муцка що мъжете викат на сврката духане ма? - Маниги тия кавали, к’во па те разбират от музика?
Знаете ли как трябва да изглежда идеалният мъж според 74.3% от жените? Ми много просто! Хибрид между банкомат и вибратор.
Един ден Бай Българина, Бай Турчина и Бай Испанеца тръгнали на пикник. Влезнали в една пещера, а там живеело Синьото око. Бай Турчина влязъл в пещерата и Синьото око казало: -Аз съм Синьото око и живея тук! Кой прекъсва моя сън? Ще те изям!!!!! И тогава Бай Турчина от страх избягал навън от пещерата. Тогава Бай Испанеца влязъл в пещерата и Синьото око казало: -Ще те изяяям!!! И тогава Бай Испанеца избягал. Тогава Бай Българина влязъл в пещерата и пак се чуло: -Аз съм Синьото око ще те изям!!! Тогава Бай Българина отговорил: -Внимавай да не ти посиня и другото око!
Един 90 годишен дядо отива на лекар и се вайка: - Докторееее, сутрин като се събудя - ей такъв съм го надървил. Оправям бързо бабата и после тя докът се изкъпе и сложи закуската си набивам една тъпанарка. След закуска минавам през парка на път за работа и редовно оправям 2-3 млади булки в храсталака. В къщичката на пазача почти не се задържам - я Пена счетоводителката, я някоя работничка я случайна минувачка питаща за адрес някой. Вечер бабата кат не мои да носи повече - пак тъпанарка! И така всеки ден, доктореее, всеки! -Лелее, дядо! И откога е така ? - Епа от утре ако може.
Генко: - Хайде да отидем на някой клуб, където има евтина биричка и такцуват хубави мацки. Неделчо: - Човеко, това е утопия... Генко: - Не съм ходил там, но да отидем значи.