Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тръгнеш ли по непознат път, едва в края му ще разбереш дали си стигнал там където си искал.
Бисери 3,224 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Муцка що мъжете викат на сврката духане ма? - Маниги тия кавали, к’во па те разбират от музика? Знаете ли как трябва да изглежда идеалният мъж според 74.3% от жените? Ми много просто! Хибрид между банкомат и вибратор. Един ден Бай Българина, Бай Турчина и Бай Испанеца тръгнали на пикник. Влезнали в една пещера, а там живеело Синьото око. Бай Турчина влязъл в пещерата и Синьото око казало: -Аз съм Синьото око и живея тук! Кой прекъсва моя сън? Ще те изям!!!!! И тогава Бай Турчина от страх избягал навън от пещерата. Тогава Бай Испанеца влязъл в пещерата и Синьото око казало: -Ще те изяяям!!! И тогава Бай Испанеца избягал. Тогава Бай Българина влязъл в пещерата и пак се чуло: -Аз съм Синьото око ще те изям!!! Тогава Бай Българина отговорил: -Внимавай да не ти посиня и другото око! Един 90 годишен дядо отива на лекар и се вайка: - Докторееее, сутрин като се събудя - ей такъв съм го надървил. Оправям бързо бабата и после тя докът се изкъпе и сложи закуската си набивам една тъпанарка. След закуска минавам през парка на път за работа и редовно оправям 2-3 млади булки в храсталака. В къщичката на пазача почти не се задържам - я Пена счетоводителката, я някоя работничка я случайна минувачка питаща за адрес някой. Вечер бабата кат не мои да носи повече - пак тъпанарка! И така всеки ден, доктореее, всеки! -Лелее, дядо! И откога е така ? - Епа от утре ако може. Генко: - Хайде да отидем на някой клуб, където има евтина биричка и такцуват хубави мацки. Неделчо: - Човеко, това е утопия... Генко: - Не съм ходил там, но да отидем значи.