Какво получи момчето без ръце за коледа?
- Ръкавици..... шегувам се, още не е отворил подаръка.
- Имаш ли представа защо съседа живее в такъв разкош?
- Поради недостиг на доказателства.
- Скъпа, с теб от нищо не ме е страх!
- Какво, толкова съм страшна???
Иван Иванов отиде в един по-добър свят...
Но след месец ще се върне от Австрия...
Командирът на екипажа заподозря, че стюардесата му изневерява с автопилота.
- Наскоро при нас в планината, един орел отнесе от стадото черен козел и след половин час се върна и донесе бял козел. Какво ли означава това?
- Нищо особено, просто орелът играе шах с пастира.
Зигмунд Фройд се седи вкъщи пред камината, пуши си лулата, пие си кафето, почива си след работния ден. По едно време влиза в стаята дъщеря му:
- Татко! Сънувах ей-такъв голям банан!
Помислил малко Фройд и казал:
- Знаеш ли, дъще, понякога бананът е просто банан.
Какво пише на надгробния камък на борец?
Едно сърце и две ръце спряха да бият ....
- Скъпа, как можа да постъпиш толкова жестоко с мъжа си?! Той сигурно страда!
- Да бе, страда!… Лежи на дивана и почесва разбитото си сърце!
Както обикновенно и в тази олимпиада негрите са лидери в бягането, а белите в стрелбата.
Клиентка се враща в магазина и се оплаква:
- Вчера купих одеало, което по вашите думи е направено от чиста вълна. Вкъщи, когато го разопаковах, намерих етикет, на който пише: "Сто процента памук".
- Това е съвсем вярно, мадам. Този етикет е пришит за заблуда на молците!
МюЗли
(надпис в Билла "Бургас")
Не е приятел този, който ти трие сълзите, а този, който не те кара да плачеш!
Глупавият не прощава и не забравя, наивният прощава и забравя, мъдрият прощава, но не забравя!
Гугъл Преводач най-после преведе плача на 6-месечно бебе:
"ААА-ЪЪЪ-ААА!"
"Насрах се, а на никой не му пука!"
Ако димът се стеле по земята - върнете се и изключете ютията; ако се вдига стълбовидно - може вече и да не се връщате!
Две мутри влезли в тоалетната. Едната мутра
попитала:
- Брато, имаш ли да ми услужеш с тоалетна хартия?
- Не, но мога да ти услужа с химикалка.
Между колеги:
- Мисля, че ще ме съкращават.
- Защо така мислиш?
- Преди нямах достъп до jobs.bg, а сега имам..
- Исках да дресирам кучето си да лае, когато пожелае да яде. Аз му демонстрирах как.
- И кучето разбра ли какво трябва да прави?
- Не съвсем. То яде, само когато аз лая.
Ръцете служат, не за да се чешеш зад врата, а за оползотворяване на труда…
- Иванчо, защо винаги сядаш на последния чин?
- Госпожо, баща ми е военен и казва, че първите редици дават най-много жертви.