Пушенето е болест, болестта е смърт, смъртта е сън, сънят е здраве!
Извод: пушете за здраве!
Французин, българин и германец са се засекли в Лувъра пред картината "Адам и Ева в райската градина". Германецът:
- Вижте какви без дефектни, идеално изваяни тела - това са стопроцентови германци.
Французинът се възпротивил:
- Като гледам колко е хубава Ева и колко е прекрасен и фин Адам, това могат да бъдат само французи и никой друг.
След като подробно разгледал картината, българинът отсякъл:
- Това са българи! Вижте, че са голи и боси и нямат какво да ядат освен ябълка, пък си мислят, че са в рая. Това е реалистично изображение на българите в Европейския Съюз!
- Днес казах на треньора си, че напускам отбора. Когато излязох от стаята му се чу гръм.
- Самоуби ли се?
- Не бе. Отвори бутилка шампанско!
Двама борци решили да отворят магазин за сирене.Оправили всичко дори
сложили звънче на вратата и единия
казал:
- Сега да го изрепитираме - аз ще съм продавача ти ще си купувача.
Дзън-дзън...
- Добър ден!
- Добър ден! Какво ще обичате?
- Един литър сирене.
- Абе тъпанар! Сиренето не е в литри, а в килограми. Аиде пак отначало.
Дзън-дзън...
- Добър ден!
- Добър ден! Какво ще обичате?
- Един литър сирене.
- Абе тъпънар. Колко пъти да ти казвам че сиренето не е в литри. Аиде сега ти ще си продавача.
Дзън-дзън...
- Добър ден!
- Добър ден! Какво ще обичате?
- Един килограм сирене.
- А Шишенце носите ли си ?!
Богата тъща отива при зет си и му казва.
- Ето ти сто хиляди лева прави струвай искам да ми направиш пищно погребение .
На другата сутрин зетят събужда тъща си и казва:
- Изпълних всичко както ми нареди прави струвай погребението е днес в 12.00 часа.
- Мъничко, зеленичко, подскача от клон на клон. Що е то?
- Зелена дъвка в джоба на Тарзан.
- Скоро ще завършиш училище сине, и ние с майка ти бихме искали да станеш лекар.
- Тате, много добре знаеш, че не съм в състояние и една муха да убия.
- Защо блондинките дълго мислят, преди да отговарят в анкета на въпрос “Семейно положение”?
- Не могат да решат, какво да напишат:”отгоре” или “отдолу”.
По - страшен от руския танк е само пияният му екипаж.
Табелка в зоопарка:
"Не хвърляйте банани на делфините, първо, те не ги ядат, а второ, гладните маймуни скачат в басейна и потъват".
Някакъв пияница си вървял из парка и какво да види- на една пейка млада майка кърми бебето си. Приближил се той и много учтиво казал:
- Госпойце...знам че е трудно да повярвате обаче синът ви ме покани днес да обядвам с него...
От любов се съвземаш 2 месеца, от истинска любов - 2 години, а голямата любов - тя преобръща живота ти завинаги...
Дирижабъл :Човек, който дири жаби!
Трудът е направил от маймуната човек. А евтиния труд прави човека - гастербайтер.
- Господин капитан, жена ти дойде при тебе!
- Редник Иванов, на кого говориш така! Ще кажеш \"жена Ви дойде при Вас\".
- При нас идва вчера.
Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш.
Семейна хармония: нощем жената симулира оргазъм, денем мъжът хвали сготвеното.
Шотландец лови риба в езерото Лох Нес. Внезапно от водата изскача чудовището Неси и налита да го яде заедно с лодката.
- Господи, спаси ме! - започва да се моли шотландецът.
Глас от небето се обажда:
- Аха, молиш ми се значи! А уж не вярваше в мен.
- Ами аз и в Неси не вярвах допреди малко.
Според БНБ за да правите/получавате преводи след 05.06.2006 г. Ви е нужен нов номер на сметка - International Bank Account Number - IBAN. Внимание: ако пращате пари на Иван, но посочите IBAN (валиден) на Петър, то преводът ще се осъществи! Както се казва: Битият - бит, IBAN си е IBAN.
В Москва по времето на СССР:
- Какви са тия камбани?
- Бият всички часовници на Спаската кула.
- Господи, тях пък защо?