Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Евреи в газова камера: - Пуснете ни, пуснете ни.. Отвън се чува: - Пускам! Пускам!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Комунистически
В Москва по времето на СССР: - Какви са тия камбани? - Бият всички часовници на Спаската кула. - Господи, тях пък защо?
Комунистически
03.10.2017
4,505 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съвет на юрист: Вярвайте на думата на човек, заверена с подпис и печат!
Дълга опашка за бира. Заекът се появява отнякъде и застава най-отпред. Вълкът излиза от опашка, хваща заека за ушите и му се кара: - Що се предреждаш, бе ушак... - Ти ела с мен зад ъгъла и ще видиш... Тръгват, а след малко заекът се появява сам и пак застава най-отпред на опашката. Излиза мечката, хваща го за ушите и му се кара: - Ти защо заставаш пред страшната мечка, бе? - Ти ела с мен зад ъгъла и ще разбереш. Отиват. След малко заекът отново се появява и застава отпред. Излиза страшният лъв. Изревава смразяващо... Заекът го прекъсва с жестове и му показва ъгъла. Тръгват натам, минават зад ъгъла, а там стои Змей Горянин: - Аре стига, бе заек. Само месо, месо, месо.... Кога ще донесеш бирата?
Мутра казва с гордост на приятел: - Уредих синa в музикалната академия, платено обучение... - А той пее или свири? - За какво му е? Нима не знаеш: който плаща, той поръчва музиката!
- Не съжаляваш ли, че се омъжи? - Що? Аз да не би да не съм човек! Съжалявам го, разбира се.
- Какво ще обичате? - пита келнерка седналия на масата Иванчо. - Още съм малък, за да обичам. - Добре. Ще желаете ли нещо, млади господине? - Вас, госпожице.