Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В Москва по времето на СССР: - Какви са тия камбани? - Бият всички часовници на Спаската кула. - Господи, тях пък защо?
Комунистически 4,505 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съвет на юрист: Вярвайте на думата на човек, заверена с подпис и печат! Дълга опашка за бира. Заекът се появява отнякъде и застава най-отпред. Вълкът излиза от опашка, хваща заека за ушите и му се кара: - Що се предреждаш, бе ушак... - Ти ела с мен зад ъгъла и ще видиш... Тръгват, а след малко заекът се появява сам и пак застава най-отпред на опашката. Излиза мечката, хваща го за ушите и му се кара: - Ти защо заставаш пред страшната мечка, бе? - Ти ела с мен зад ъгъла и ще разбереш. Отиват. След малко заекът отново се появява и застава отпред. Излиза страшният лъв. Изревава смразяващо... Заекът го прекъсва с жестове и му показва ъгъла. Тръгват натам, минават зад ъгъла, а там стои Змей Горянин: - Аре стига, бе заек. Само месо, месо, месо.... Кога ще донесеш бирата? Мутра казва с гордост на приятел: - Уредих синa в музикалната академия, платено обучение... - А той пее или свири? - За какво му е? Нима не знаеш: който плаща, той поръчва музиката! - Не съжаляваш ли, че се омъжи? - Що? Аз да не би да не съм човек! Съжалявам го, разбира се. - Какво ще обичате? - пита келнерка седналия на масата Иванчо. - Още съм малък, за да обичам. - Добре. Ще желаете ли нещо, млади господине? - Вас, госпожице.