Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Иванчо, защо винаги сядаш на последния чин? - Госпожо, баща ми е военен и казва, че първите редици дават най-много жертви.
Ученически 3,159 прегледа
Следващ →

Още вицове

Грозновата на вид жена влиза в едно такси. - Може ли да ме хвърлите до университета? - Може, разбира се. И до университета може, и от университета може... На небесната врата се потропало и свети Петър отворил да види кой е. Гледа - един човек в синьо облекло, синьо по бузите, с шапка като футболна топка и тъпан в ръце. Пита го: - Ти какво искаш? - Ами аз съм италянец, бях на Световното първенство и така се случи... - Че как тогава уцели вратата за да почукаш? Блондинка говори по телефона: - Не съм била с него, успокой се. - Още веднъж поватарям - не съм била. - Просто случайно се срещнахме на улицата. - Поговорихме и продължихме. - Господи, скъпи, какъв си ревнив! Още веднъж ти казвам:нищо не е имало! И не е можело да има. - Повярвай ми, не е могло. Изключено! - Защо?Защо? Защото даже не му стана! Имало двама братя. Големият бил много силен но сляп. Малкият бил по-слаб и много заеквал. Двамата братя убивали биковете в околията. Малкият брат държал бика, а другия по-големия с един юмрук го убивал. Един ден отиват в някаква къща и ще убиват един бик. Малкият брат държи бика и казва на големия да удря. Малкият: - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път ако ме удариш, ще пусна бика! Внук се оплаква на дядо си: - А дядо, какво ми я хвалиш тази Москва! Като бях там: таксиметровите лъжат, навсякъде задръствания, скъпотия. Опиташ да хванеш някоя мацка, веднага те отрязва. Дядото пита: - Ми ти с кого летя, бре? - С Луфтханза, отговорил внукът. - Ааа, не знам. Аз навремето летях дотам с Луфтвафе...и правехме, каквото си поискаме.