Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По-добре да ме мразиш такава, каквато съм, отколкото да ме обичаш такава каквато искаш да бъда.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
- Иванчо, защо винаги сядаш на последния чин? - Госпожо, баща ми е военен и казва, че първите редици дават най-много жертви.
Ученически
03.10.2017
3,159 прегледа
Следващ →
Още вицове
Грозновата на вид жена влиза в едно такси. - Може ли да ме хвърлите до университета? - Може, разбира се. И до университета може, и от университета може...
На небесната врата се потропало и свети Петър отворил да види кой е. Гледа - един човек в синьо облекло, синьо по бузите, с шапка като футболна топка и тъпан в ръце. Пита го: - Ти какво искаш? - Ами аз съм италянец, бях на Световното първенство и така се случи... - Че как тогава уцели вратата за да почукаш?
Блондинка говори по телефона: - Не съм била с него, успокой се. - Още веднъж поватарям - не съм била. - Просто случайно се срещнахме на улицата. - Поговорихме и продължихме. - Господи, скъпи, какъв си ревнив! Още веднъж ти казвам:нищо не е имало! И не е можело да има. - Повярвай ми, не е могло. Изключено! - Защо?Защо? Защото даже не му стана!
Имало двама братя. Големият бил много силен но сляп. Малкият бил по-слаб и много заеквал. Двамата братя убивали биковете в околията. Малкият брат държал бика, а другия по-големия с един юмрук го убивал. Един ден отиват в някаква къща и ще убиват един бик. Малкият брат държи бика и казва на големия да удря. Малкият: - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път ако ме удариш, ще пусна бика!
Внук се оплаква на дядо си: - А дядо, какво ми я хвалиш тази Москва! Като бях там: таксиметровите лъжат, навсякъде задръствания, скъпотия. Опиташ да хванеш някоя мацка, веднага те отрязва. Дядото пита: - Ми ти с кого летя, бре? - С Луфтханза, отговорил внукът. - Ааа, не знам. Аз навремето летях дотам с Луфтвафе...и правехме, каквото си поискаме.