Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Гугъл Преводач най-после преведе плача на 6-месечно бебе: "ААА-ЪЪЪ-ААА!" "Насрах се, а на никой не му пука!"
Професионални 1,662 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ленин умря, но акаунтът му е жив! Коментират мач на Спартак (М) -Шешуков се засилва и ...Удар греда,удар пак греда,греда,греда -Господи някой да му даде топка ще си счупи краката !!! Мъж се прибира вкъщи и казва на жена си: - Скъпя, мисля, че не може да си позволиш да ходиш с това старо палто на театър, та затова... Жена му го прекъсва, грейнала от щастие: - О, скъпи, решил си да ми направиш изненада? - Ами..как да ти кажа..реших да взема само един билет за театъра. - Как се чувства мъжа на работа? - Като в рая - тук ангелче, там ангелче.- Как се чувства мъжа на улицата? - Като в градина - тук пиленце, там пиленце.- А като се прибере в къщи как се чувства? - Като в приказка - зад всяка врата - Баба Яга. Мъж отива при лекар и го пита: - Докторе, кажи честно, ако се напия – съдовете ми ще се разширят нали? - Ами, в общи линии, да – ще се разширят... - Значи, съответно, кръвното ми налягане ще спадне, нали така? - Ами, ще се понижи, разбира се... - Докторе, на мен точно това ми и трябва! - Ама, чакай, нали след това съдовете ти пак ще се свият, какъв е смисълът! - Докторе, точно това ще се постарая да не допускам!