Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тате, като си бил малък, твоя татко също ли те е биел? - Да. - А дядо бил ли го е неговия татко? - Разбира се. - А прадядо? - Също! А защо питаш? - Искам просто да разбера кой е започнал.
Семейни 3,261 прегледа
Следващ →

Още вицове

Човек = ядене + спане + работа + забавления Магаре = ядене + спанe следователно човек = магаре + работа + забавления следователно човек - забавления = магаре + работа или казано по друг начин: Човек, които не се забавлява, е магаре, което работи! Мъж и жена в леглото. Изведнъж жената вика: - Бързо ставай и скачай през прозореца, мъжът ми си идва ! - Ама, как да скачам, виж какъв дъжд вали?! - Скачай веднага, мъжът ми носи пистолет, ще ни убие и двамата. Нямало какво да прави, скача мъжът през прозореца и както си е чисто гол тича под дъжда. Пътят му минава през парка, а там трима тичат за спорт и здраве. Нашият тръгва след тях и единият го пита: - Често ли тичаш в парка? - Мда, всеки ден, полезно е за здравето. После другият го пита: - А, защо тичаш гол? - Ами, така е добре за кожата да диша. И третият: - А, винаги ли тичаш с презерватив? - Оо, не, само когато вали. - Какво е студентски сандвич? - Една филия от горе, една от долу и една посредата! Помните ли как в Китай дават имена на децата? Пускат на пода нещо метално, например вилица, и какъвто звук се чуе, така наричат децата. Това е нищо в сравнение с исландците-- наяждат се обилно с грах, а после дават имена на вулканите си... Осъвременен вариант за България: Из записките на един луд: " Днес цяла сутрин слушах парламентарен контрол..."