Нощ преди изпит. В дома на професора звъни телефонът. Професорът вдига и със сънен и раздразнен глас казва:
— Да!
— Какво, спиш ли, гадино?
— ?!
— А ние тука учим.
Двама борци се качват в колата си. Единият, преди да седне, слага сандвич на седалката. Другият го пита:
- Абе, защо си седна на сандвича?
- Защото преди малко бях на зъболекар и ми казаха да ям от другата страна - отговорил борецът.