Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама борци се качват в колата си. Единият, преди да седне, слага сандвич на седалката. Другият го пита: - Абе, защо си седна на сандвича? - Защото преди малко бях на зъболекар и ми казаха да ям от другата страна - отговорил борецът.
Борци 4,056 прегледа
Следващ →

Още вицове

България: Втори медал от спортната стрелба - този път златен!!! Нашите килъри - най-добрите килъри в света!!! Успял си в живота - когато петък вечер излизаш да вечеряш и за всеки случай си взимаш международния паспорт. На наборна комисия: - Искате ли да служите? - Да, но само ако ще съм генерал! - Ти луд ли си? - Това задължително условие ли е? Няколко неща, които шофьорът не трябва да казва, ако вози нервни пътници: - Пак не ми бачка спирачката… - Странно - въртя кормилото на една страна, а колата завива на друга. - Не трябваше да пия толкова водка преди закуска. - Някой обърна ли внимание - един полицай ли прегазих или двама? - Ау! Всичко пак започна да ми се раздвоява! - Вижте каква гледка отляво! Толкова е готина, че чак ми се отщява да гледам напред. - Някой ще подържи ли кормилото докато подремна? - Мотора пак гасне! - Чувате ли музиката? Не?! Как така не? - Защо дърветата растат насред шосето? - Е, ще полетим ли? Две приятелки си говорят: — А моя пък, вчера ми разправя, че мечтае да го направи с две! — Е, и? много мъже искат това! Ти, какво му отговори? — Аз му казвам – ти една не можеш да задоволиш, защо ти е да разстройваш две?!