Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама борци се качват в колата си. Единият, преди да седне, слага сандвич на седалката. Другият го пита: - Абе, защо си седна на сандвича? - Защото преди малко бях на зъболекар и ми казаха да ям от другата страна - отговорил борецът.
Борци 4,055 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сайтът на НОИ "падна" още преди да почне преброяването. Някой пуснал слух, че който се преброи сам ще получи и съответното заплащане. Момче искало да си намери за жена порядъчна жена. Най-накрая се запознал с такава, харесали се и се оженили. В първата брачна нощ влиза в спалнята и гледа жената легнала на леглото напреко. - Веднага се вижда, че си порядъчна, дори не знаеш как да легнеш. - Ами, то един господ ви знае вас. Един така иска, друг другояче… Защо мъжете се обръщат на другата страна след секс? -Защото не обичат да гледат шибани неща! Една жена се обадила по телефона на любовника си, че нейния мъж е отишъл на кръчма и да отиде у тях да се любят. Тръгнал любовникът , но минал покрай кръчмата и видял през прозореца как нейния мъж си пийва винце с мезета, пее песни с другарите си и си рекъл : - Е*аси живота ! Човекът се кефи тук , пък аз трябва да се потя върху жена му ! Главоблъсканица на Мърфи за времето/действието: Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно.