Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В един много студен ден. Навън вали проливен дъжд. Един рибар става рано сутринта и тръгва за риба. След като излязал навън и видял времето си казал: - Абе къде съм тръгнал в това време, я да се върна и да си полегна. Легнал при жена си и казал: - Ааууу навън е страшен студ и дъжд. Жена му сънена и без да го погледне казала: - А моя балък отиде за риба.
Рибари 6,718 прегледа
Следващ →

Още вицове

Два болта се къпят в масло. По едно време единият казал: - Еххх, сега да имаше по една гайка да завъртим... - А, стига бе! Да вземат да ни лепнат някоя ръжда... Мутра, цялата в гипс и бинтове лежи в болница. Съседът по легло пита: - Какво ти се е случило? - Мамка му, карам си "Мерцедеса" със 180, гледам: мамка му, отпред човек язди кон. Набивам спирачките, но не успявам да спра, мамка му и трасссссс право в коня. Прецаках си новия Мерцедес, мамка му.... - Абе, остави колата, бе! Човека жив ли е? - Абе мамка му на човека и на коня, нищо им няма, те били бронзови.... Сватбарски тост:<BR>- Ш-ш-ш-т!!! Зап’зете тишина! Ш-ш-шт! Млъкни бе копеуе! На тебе съм ти вдигнал мерника откакто ми гепи водката! А-така! Булката е яка мадама и искам да поздравя мла.... младоженеца, шот е забърсал яко пърче! Хе-хе! Искам да им пожелая дълъг живот, без значение колко тежък и изключително гаден и горчив ще става с изминиването на сухите и безпарични...хлъц... дни! И мацето... а-а-а... т’ва... булка! Яко парче си, па да знаеш... младоженеца е... здраво копеле! Рок концерт. Вокалиста се дере мощно, но по едно време забравя текста на песента. Обръща се към басиста, който дъни някво соло. - Брат, как беше вторият куплет? - Не знам питаx солиста! - Как беше вторият куплет? И той не знае и му казва да пита другия китарист, но и той не знае. Пита барабаниста: - Как беше втория куплет? Обаче он`я думка яко на барабаните и се провиква: - На коя песен??? - На колко сте години? - Нима не знаете, че е неприлично да питате една девойка за възрастта й? - Ау, вие сте девойка?!