Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Киркор и Гарабед си пийнали и първият казал на втория: - Ей Гарабед, не е хубаво.... - Кое не е хубаво, бе Киркор? - Ами не е хубаво това, че спиш с жена ми! - Аааа, взе да ми писва! Хайде да се разберете вече - Тя ми казва, че и е хубаво, а ти, че не е......:)
Семейни 2,998 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Много пари искате да ви платим, докторе! - казва майката. - Но, госпожо, аз посетих вашия болен син цели десет пъти! - Това е така наистина, но не забравяйте, че моят син ви направи огромна услуга, като зарази целия клас! Пристигнал един нашенец на Хавайските острови. Настанил се в хотел. Попитали го: - Откъде сте? Нашенецът се притеснил - ако им каже, че е от България, ще почнат да разпитват къде, защо, как... И отсякъл: - От Европа! Хавайците се замислили: - Това от коя страна на България беше? Един младеж решил, че в тия разголени времено честна девойка не може да намери. Затова отишъл пред гимназията. Там видял да се задава хубавичко, беличко, но куцичко момиче. - Ах, това ще е! Него никой не го е докосвал! - помислил си уверено младежът. Преди да легнат за първата брачна нощ, момичето го попитало? - Как искаш - с възглавничка или без възглавничка? Защото на вас, мъжете, трудно може да се угоди! Госпожа по физика: - Ей сега отлитам...Изпратил Runaway - Нужни ли са ви здравеняци, които да прогонват нежелани посетители? - пита кандидат за работно място в ресторант. - Да, но не зная дали имате нужната квалификация… - отговаря управителят. Здравенякът хваща за яката първия попаднал му клиент и с два шута го изхвърля на тротоара. - Е, как, бива ли ме? - Нека почакаме собственика да стане от тротоара и ще го питаме.