Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две ескимосчета отишли на небето.... Свети Петър: - Ще си казвате ли греховете или аз да питам? Ескимос 1: - Абе, има ли, Свети Петре, бели жени? Свети Петър: - Има, разбира се!? Ескимос2: - А, има ли, Свети Петре, черни жени? Свети Петър: - Има и черни?! Защо? Ескимос1: - А, има ли такива, дето отпред са бели, а отзад черни??? Свети Петър: - Ее, такива няма...!? Ескимос2: - Видя ли бе, тъпак, казах ли ти, че сме ебали пингвин!!!
Разни 1,997 прегледа
Следващ →

Още вицове