Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама българи отиват да свалят чужденки на морето, още първия ден се забиват в една дискотека, виждат две мадами и почват да ги черпят. Черпили ги те, пили, веселили се, накрая се заклатушкали с чужденките към хотела, но още щом влязли в стаята, единият паднал и заспал мъртвешки сън. Става той на сутринта, гледа леко гузно другия, а той му вика: - Брато, добре че бях аз, да отсрамя българската чест! - Ама как... - пита невярващо нашият човек - Как, ти... и двете ли? - Не бе, преди да заспя и аз, им казах, че сме румънци.
Разни 2,232 прегледа
Следващ →

Още вицове

В едно основно училище в София най-малките ученици от 1 клас имали час по Трудово Обучение. И класната им казала: - Значи деца, днес ще ходим на строеж. Затова ви моля да си сложите каските, които ще ви бъдат дадени на входа. Защото познавам едно момченце, на чиято глава падна тухла и то почина, защото беше без каска. Обаче познавам и едно момиченце, на което му се случи същото, но то беше с каска и само се усмихна и продължи. И от задните чинове се обажда зевзекът на класа: -Ааа, знам я. От нашия вход е. Още ходи с каска и се хили Уважаеми ПОП изпълнители, за вас специално са измислили караокето... Учителката: -Иванчо спрегни ми глагола вървя! -Аз вървяя...Ти вървииш...Той.. -По-бързо!! -Аз тичам,ти тичаш,той тича... Двама рибари в лодка виждат давещо се момиче. Скачат в езерото и я измъкват. Гледат, гледат припадналото момиче и единият казва: - Абе, защо не вземем да я опънем сега, че като се свести я бутне, я не... Така и направили. По едно време по-наблюдателният казал: - Абе тази, дето се давеше, не беше ли с водни ски? - Да. Защо? - Ами тази тук е със зимни кънки... - Тате, тате, какъв беше цвета на комунистите? - Остави ме сега... - Ама тате, какъв им беше цвета на комунистите? - Не ме разсейвай бе, работя. - Ама кажи бе, тате, вярно ли били червени? - Какви ти червени бе, в сравнение със сегашните направо златни бяха!