Лекарят пита един пациент как се чувства след операцията.
— Като че са ме ударили с нещо тежко по главата.
— Съжалявам, точно за вас упойката свърши.
Дядо Коледа отишъл при Снежанка и я запитал:
— Искаш ли да те науча да казваш хо-хо-хо в обратен ред?
Две мухи искали да бият слона. Отишли при него и му казали:
— Слоне, хайде да се бием!
А той отговорил:
— Ооо, не е честно, вие сте двама!
- Кое е най-голямото голф игрище?
— Перник, защото там всички карат голф и всички са играчи.
- Какво си мислят учителите на 15-ти септември?
— Защо всеки път цветя, не може ли някое левче…
Защо блондинките отварят киселото мляко още в магазина?
Защото пише „Отвори тук“!
В една връзка мъжът трябва да помни:
Датата, на която се запознал с жената.
Датата, на която е била първата им среща.
Датата, на която е поканил дамата на ресторант.
Датата, на която ръцете им се докосват за първи път.
Датата на първата целувка.
Датата на първия секс.
Тъй като мъжкият мозък не може да се справи със запомнянето на толкова много дати, мъжете се опитват да свършат всичко това на един ден.
Притеснен човечец влиза при шефа си:
— Извинете, шефе, не съм получавал заплата от два месеца?
— Извинен си – отговаря с усмивка шефът.
Питат келнер:
— Бакшишите унижават ли ви?
— Разбира се, че унижават. При това колкото са по-малки, толкова повече.
В час по биология се задава въпрос:
— Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан?
Всички деца мълчат, само Иванчо вдига ръка.
— Кажи бе, Иванчо.
— Ами госпожо, калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит.
— Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! – изгонила го учителката.
Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата:
— Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син?
— К’во ма?
— Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: „щото го бил ебал синия кит“!
— Ами че не е ли така? Ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад?
— Ами не знам.
— Щото е бил там и е гледал…
- Не понасям жени, на които направо на лицето им е написано, че се продават.
— И какво точно не ти харесва?
— Скъпо, бе…
- Здравей! Ти ли си Пешо?
— Здрасти! Да, кажи!
— Нали Кети е твоята мацка, а?
— Да! За какво става въпрос? Ти кой си?
— Ти нали й купуваш противозачатъчни?
— Да, купувам, но кой си ти, мамицата ти????
— Няма значение… приятел… във всеки случай, благодаря ти много!!!
По улицата пълзи пиян мъж:
— Момченце, не знаеш ли къде живее чиво Иван?
— Но чичо, нали ти си чичо Иван!
— Това го знам! Само не знам къде живея!
Един ден Мечо Пух се запитал:
— Какво ли има в това бурканче с мед?
- Каква е приликата между слънцето и тъщата?
— И двете не можеш да ги гледаш!
- Скъпа, трябва да ти призная нещо… Женен съм… — Как ме изплаши! А аз си помислих, че са ти откраднали BMW-то!
Върви една жена през тъмна уличка. Изведнъж страшен глас:
— Парите!!!
Тя:
— Къде?
— Искаш ли да живееш?
— С кой?
— Събличай се!
— А ти?
— Ако още веднъж гъкнеш ще те… — Гък, гък, гък!
- Мамо, може ли да нося сутиен?
— Не!
— Ама мамо, аз вече съм на 14!
— Не казах!
— Моля теееее!
— Абе, сине, ти от дума не разбираш ли?
Жена се готви да лети за първи път със самолет и нервно говори със стюардесата:
— Давате ли на всички пътници парашути?
— Не, не е необходимо.
— Как да не е необходимо? Преди време пътувах с кораб и там, на всички пътници дадоха спасителни жилетки, а предполагам, че хората, които умеят да плуват са повече от тези, които умеят да летят…
Тест:
1. Красив ли си?
да – 1 точка
не – 0 точки
2. Умен ли си?
да – 1 точка
не – 0 точки
Резултат:
2 точки – Вие сте умен и красив
1 точка – Вие сте умен или красив
0 точки – Вие сте тъп изрод