Обаждане на системния администратор:
— Не отварям Гугъл.
— Свети ли ламичката на мрежовата карта?
— Свети, и не е лампичка а полупроводников светодиод.
— Ъъъъ, явно не е при вас проблемът.
Един ден Мечо Пух се запитал:
— Какво ли има в това бурканче с мед?
- Кажи ми кой си, и аз ще ти кажа кой ти е приятел!
— Аз съм милионер!!!
— Аз съм ти приятел!!!!
- По какво се познава,че блондинка е влизала в Интернет?
— По счупения монитор и парченцето сиренце пред мишката.
Професорът:
— Събудете колегата до вас.
Студентът:
— Вие го събудете, професоре, вие го приспахте.
Реклама в Сомалия:
— „Тик-Так“ – ЦЕЛИ 2 калории!
Един мъж влиза в тоалетната за жени по погрешка и пита една жена:
— Може ли да ми кажете колко е часа?
Жената отговаря:
— 10 лв. на час.
Нощ. Съпруг кара жена си да правят секс. Накрая тя се съгласява:
— Добре, обаче ако загасиш лампата.
— Защо?
— Има един фактор, който намалява възбудата ми на светло.
— Какъв е този фактор?
— Виждам те.
- Скъпи, днес имаме годишнина от сватбата, да заколим прасето ли?
— Защо пък прасето?! Да заколим брат ти, нали той ни запозна?!
Една блондинка паднала в шахта и си помислила:
— Добре, че капакът е отворен,че да мога да изляза.
Прибира се мъж и заварва жена си с любовник. Вади пистолет и му казва:
— Ела с мен!
Отишли в другата стая и там му казал:
— Нека веднъж завинаги да се разберем, кой ще бъде с нея. Ще стрелям два пъти и двамата ще паднем и при който първи дойде, той ще остане с нея.
Жената чула двата изстрела и изтичала в стаята, и като видяла казала:
— Иване, излез! Тез кретени тук се изпозастреляха!
Двама убийци чакат жертвата си да се прибере от работа в обичайния си час. Човекът обаче закъснява.
Единият от убийците се тревожи:
— Ей, какво става бе? Да не му се е случило нещо?
Най-сигурният начин да запомниш рождения ден на жена си – един път да го забравиш.
- На мен с тъщата ми провървя като в приказка.
— Нима? И къде го изкопа това съкровище?
— Закопах, приятелю, закопах.
Защо блондинка ходи наведена в супермаркет?
Отговор: Търси ниски цени!
- Редник Иванов, излез от строя!
Иванов губи съзнание и пада.
Старшината:
— Какво стана с него?
— Излезе от строя…
- Ще пийнеш ли по едно?
— Не мога, с колата съм.
— А защо не дойде пеша?
— Ами и аз така мислех да дойда, ама после си помислих – ще се забавя, и вие ще почнете да пиете без мене…
- Генко! Що за безобразие! Отново спите на работа! От първо число сте уволнен!
— Щом е от първи, защо ме будите сега?!
- Кондуктор, какво е това безобразие? Влакът едва тръгна а на мен вече ми откраднаха куфара!
— Нищо чудно, господине – това е бърз влак!
Шеф към кандидат за работа:
— В началото ще Ви плащаме по 120 лева на месец, а по-нататък повече.
— Ами ще дойда тогава по-нататък.