Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Десет часът вечерта. Мъж звъни вкъщи: — Привет, скъпа! Как я ка­раш? — Къде си бе, идиот? Нали каза, че след шест ще се прибереш? — Не съм забравил. С че­тири вече бях! Остана да убедя още две и се приби­рам.
Семейни 2,528 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителка по литература: - Героят е облечен с шапка... Два червея си говорят: - Къде е баща ти? - пита единия. - За риба. - отговаря другия. Пия само когато съм подтиснат! А се подтискам тогава, когато не съм пил... Преписването от един източник е плагиатство, от два - компилация, от три - дисертация. Мъж отива на лекар. Мъжът: - Докторе, имам следният проблем. Когато пръдна, не се чува нито звук, нито мирише. Разбира се това е много добре, защото никой не забелязва, но все пак... Доктора: - Хмм, това е много интересно... я пръднете да видя... Мдааа... Трябва да ви лекувам. Вземете ето тези таблетки, ще ги пиете три пъти дневно след хранене. След една седмица елате на контролен преглед. След една седмица мъжът отново се появява. - Докторе има напредък, появи се мирис, обаче звук все още не се чува. Докторът /потривайки доволно ръце/: - Отлично, значи носа сме го излекували, сега трябва да помислим за ушите!