Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Десет часът вечерта. Мъж звъни вкъщи: — Привет, скъпа! Как я ка­раш? — Къде си бе, идиот? Нали каза, че след шест ще се прибереш? — Не съм забравил. С че­тири вече бях! Остана да убедя още две и се приби­рам.
Семейни 2,529 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка разказва на приятелка: - Седя си вкъщи, звъни се на вратата. Отварям, стои млад човек, пита мъжа ми вкъщи ли е. Отговарям, че не. Тогава той влиза, мята ме на дивана и... - Колко пъти съм ти казвала:"Кети, не отваряй вратата на непознати хора!" - Чакай! Аз само едно не мога да разбера:какво иска той от мъжа ми... Смели разказвачи на вицове на тези, които разказват вицове не само за мафиоти, но и за тъщи. Мъжът ми не обича да ходи на избори. Казва, че това, с което иска да гласува, не влиза в урната... Една нощ малкият Иванчо влязъл в стаята на родителите си докато те правели секс. - Тате, какво правиш на мама. Бащата: - Сине, вкарвам малко детенце в мама. На другия ден бащата се връща и заварва Иванчо да плаче. Бащата сяда до него и го пита, какво е станало. Иванчо отговаря: - Тате, нали през нощта вкара мой малък брат в мама, а тази сутрин дойде чичо Васо от съседния вход и го изяде. Хълцам вече половин час. Казаха ми да пия вода. Гаврят се. Сега не само хълцам, ами и бълбукам.