Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Скъпа, трябва да ти призная нещо… Женен съм… — Как ме изплаши! А аз си помислих, че са ти откраднали BMW-то!
Разни 1,841 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървели Чапаев и Оетка в пустинята доста дълго време и на Чапаев му се доебало, обаче няма кво. Мислил, мислил и казал на Петка: - Абе Петка, чувал съм, че тука има такива щрауси, дето като видат човек и му изкълвават мозъка, а Петка отвръща : - И кво ? Чапаев: - Аз като по-вещ, ако видя, ще викна "щраус" и ще си заровим главите, за да се отървем. Петка отвърнал : - Ми добре ! Вървели, вървели и Чапаев се провикнал: - Петка щрауси ! И Петка си заровил главата в пясака, а Чапаев го напънал отзад, а от под пясака Петка се обадил: - КЪЛВИ, КЪЛВИ, ТО ДО МОЗЪКА НЯМА ДА СТИГНЕШ Жена влиза гола в едно такси. Шофъора я гледа с изумен поглед. Жената го пита: -Не си ли виждал гола жена до сега? А шофьора отговаря: -Аз гола жена сам виждам..ама не знам от къде ще изкараш пари да ми платиш... Шофьор на такси почуква на вратата на своя възрастна съседка и с виновен глас казва: - Страшно съм огорчен, госпожо, но току-що, на завоя, без да искам, прегазих котката ви. Разбира се, готов съм да направя всичко... - Добре - казва старицата, - свийте се на кълбо до печката и започнете да мъркате... Изнасилили баба и в съда я питат: - Бабо, кога ви беше най-трудно? - Когато ми вдигна краката и пръстта от галошите ми влезе в очите. "Днес цял ден пуших..." - из блога на един работещ полицай.