Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мутра с жена си на театър. На връщане от антракта вече били загасени лампите, мутрата пита един мъж: — Извинете, не ви ли настъпих, когато илизах преди малко? — Да, и искам да ви кажа… Мутрата към жена си: — Скъпа, тук сме, това е нашия ред.
Професионални 2,995 прегледа
Следващ →

Още вицове

Моята изповед: Сьжалявам че баша ми не е мутра! Сьжалявам че не живеем в кьща в бояна! Сьжалявам че нямаме SL-500! Сьжалявам че родителите ми са разведени! Сьжалявам че уволниха баща ми от работа! Сьжалявам че ми дават по 2лв. на ден! Сьжалявам че не си купувам маркови дрехи! Сьжалявам че вече няма да тренирам понеже нямям пари да си платя таксата. Сьжалявам че не мога да си купя нов G.S.M! Сьжалявам че трябва да се ограничавам в разговорите! Сьжалявам че понякога отказвам да отида на рожденните дни на прияте ли те си понеже сърце не ми дава да поискам пари от татко! Сьжалявам че няма да си празнувам абитюренския бал! Сьжалявам че когато искам да си купя нещо трябва да спестявам от джобните си 2 лв.! Сьжалявам че има хора които цял живот са били богати! Сьжалявам че сьм се родила! Сьжалявам че живея в Бьлгария! - Моите деца не си дояждат! - Милите! - Нормално е, опитай и ти наведнъж да изядеш половин кило черен хайвер! Млада дама отива на преглед при психиатър! Почукала на вратата на кабинета и влязала. Психиатърът станал, отишъл до нея хванал я разкъсал й дрехите, без да казва нищо и започнал яростно да я люби! След като свършил, казал: - Уфффф, с моя проблем свършихме, я сега да чуем вашия! - Жена ми е ангел! - Евала, а моята е още жива... Малката Марийка казва на майка си: -Мамо,аз сигурно никога няма да имам деца! -Защо бе,моето момиче хубаво?Скоро ще пораснеш,ще се омъжиш и всичко ще е наред! -Да,ама хич не мога да я гълтам тая гадост!