Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пиян мъж в дискотека се опитва да уговаря мадама да правят секс. Тя му отказва под предтекст, че е в месечен цикъл. Той упорито продължава да я уговаря... На сутринта,събужда се човека, нищо не помни...гледа си ръцете- целите в кръв...! - Хм, сигурно снощи съм заколил някой!...Поглежда се в огледалото: - Не, изял съм го!!!
Семейни 2,897 прегледа
Следващ →

Още вицове

Знаете ли, че днес(30.05) е международния ден без сутиен :-) При доктора отишла една бабка: - Докторе, имам някаква странна болест. Като стана и стоя, стоя, стоя...След това като седна и седя, седя, седя, седя...Като легна и лежа, лежа, лежа, лежа, лежа... Доктора: - Госпожо, виждате ли тази врата? Отворете я и вървете, вървете, вървете... Иванчо,имал да пише сьчинение за домашна работа, но не го написал. Госпожата, го вдига на дьската на другия ден, и му казва да си прочете сьчинението. Иванчо: -Два вьлка се ебали на лед. Госпожата: -Иванчо не е удобно. -Ми, госпожо как ще е удобно хлъзга се. Страшно секси гадже влиза в катедралата и застава пред падрето, мачкайки страстно гърдите си: - Падре, искам да ти се отдам! - Какво говориш дете мое в храма господен? Вразуми се! Тя вече свалила блузката, гали се по цялото тяло и продължава: - Искам да ме изчукаш тук веднага! - Недей светотатства дъще моя, на това свято място, освен това аз съм дал обет пред Исуса Христа!! Тя вече гола, легнала на олтара, гърчи се и стене, галейки се между краката и пъшкайки: - Ела, падре, ела, вкарай го! Падрето се обръща към разпятието господне, кръсти се на колене и моли: - Исусе Христе, помогни, какво да направя с тази блудница?!?! - Какво да направиш, идиот такъв, свали ме от кръста най-накрая, стига си задавал тъпи въпроси!! Младо момиче отива на гинеколог: - Докторе, имам известни проблеми… - Сега ще ви прегледам. Докторът слага ръкавиците: - Седнете на този стол. …тук боли ли ви? - Не. - А по-навътре? - Не. - Ами още по-навътре? - Не. - А тук? - Тук малко да. - Ами госпожице, вие сте за "уши, нос, гърло".