Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бойко Борисов: -Ако тройната коалиция си беше свършила работата като хората през техния мандат, сега атентата щеше да е успешен!
Политически 3,067 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чапай и Петка вървяли през една пустиня, Чапай се чуди как да наебе Петка. Видял да прелитат ято гигантски птици и казал: -Петка, давай да си зарием главите в пясъка както щрусите, че тия птици ще ни изкълват мозъците. -Добре-казал Петка и си зарил главата в пясъка. Чапай му минал отзад, свалил му гащите и му го начукал, а Петка казал: -Кълви, кълви докато стигнеш до мозъка, доста ще покълвеш. Яко пиян мъж излиза от ресторанта понеже затварят. Едвам ходейки стига до първата кола на паркинга и я пипа по покрива нещо. След минута казва: - Не е моята. После отива към следващата кола, отново опипва покрива и казва: - Не е моята. Минаваш покрай него човек пита: - На пипане ли познваш колата си? - Да, на моята трябва да има син буркан отгоре. Всички животни решили да си направят пътешествие по морето... Видяла лисицата папагала, че скача по палубата и го попитала: - А бе, Поли ти що скачаш? - Скачам щот съм дупе. На Лиса и се приискало и тя да е дупе и започнала и тя да скача. Дошла баба Меца и като ги видяла ги попитала: - А бе, вие защо скачате? - Скачаме щото сме дупета. Баба Меца не останала по назд и тя заподскачала. Дошъл слонът и ги попитал: - Ей, кво правите вие? - Скачаме щото сме дупета. Слонът започнал да скача, корабът почнал да потъва, всички животни почнали да се давят, само папагалът полетял и им казал: - Аре, са щом сте дупете летете! Двама борци се качват в колата си. Единият, преди да седне, слага сандвич на седалката. Другият го пита: - Абе, защо си седна на сандвича? - Защото преди малко бях на зъболекар и ми казаха да ям от другата страна - отговорил борецът. Две гарги летели.Едната паднала - каква е поуката. Ако нямаш цветн телевизор не трябва да ядеш халва.