Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Опасен ли е въздухът под налягане? - Нали казахме, че няма да говорим за политика? - Но аз дори не съм споменал вота...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Бойко Борисов: -Ако тройната коалиция си беше свършила работата като хората през техния мандат, сега атентата щеше да е успешен!
Политически
03.10.2017
3,067 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чапай и Петка вървяли през една пустиня, Чапай се чуди как да наебе Петка. Видял да прелитат ято гигантски птици и казал: -Петка, давай да си зарием главите в пясъка както щрусите, че тия птици ще ни изкълват мозъците. -Добре-казал Петка и си зарил главата в пясъка. Чапай му минал отзад, свалил му гащите и му го начукал, а Петка казал: -Кълви, кълви докато стигнеш до мозъка, доста ще покълвеш.
Яко пиян мъж излиза от ресторанта понеже затварят. Едвам ходейки стига до първата кола на паркинга и я пипа по покрива нещо. След минута казва: - Не е моята. После отива към следващата кола, отново опипва покрива и казва: - Не е моята. Минаваш покрай него човек пита: - На пипане ли познваш колата си? - Да, на моята трябва да има син буркан отгоре.
Всички животни решили да си направят пътешествие по морето... Видяла лисицата папагала, че скача по палубата и го попитала: - А бе, Поли ти що скачаш? - Скачам щот съм дупе. На Лиса и се приискало и тя да е дупе и започнала и тя да скача. Дошла баба Меца и като ги видяла ги попитала: - А бе, вие защо скачате? - Скачаме щото сме дупета. Баба Меца не останала по назд и тя заподскачала. Дошъл слонът и ги попитал: - Ей, кво правите вие? - Скачаме щото сме дупета. Слонът започнал да скача, корабът почнал да потъва, всички животни почнали да се давят, само папагалът полетял и им казал: - Аре, са щом сте дупете летете!
Двама борци се качват в колата си. Единият, преди да седне, слага сандвич на седалката. Другият го пита: - Абе, защо си седна на сандвича? - Защото преди малко бях на зъболекар и ми казаха да ям от другата страна - отговорил борецът.
Две гарги летели.Едната паднала - каква е поуката. Ако нямаш цветн телевизор не трябва да ядеш халва.