Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Здравейте! С Вас говори телефонния секретар на семейство Иванови. Тези жестоки и бездушни хора са ме оставили сам вкъщи. Моля, поговорете с мен..след сигнала!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Военни
Старшина командва млади войници, които ще се окопават: - Копаете от мен до... другото дърво!
Военни
03.10.2017
3,585 прегледа
Следващ →
Още вицове
Питат един министър: - Вярно ли е, че в страната има голяма безработица? - Не е вярно! Тия гнусни слухове ги разпространяват разни, които си нямат работа...
Мъж излиза на балкона на апартамента си по долни гащи и се протяга. Жена му от спалнята му извиква: - Я, влез вътре, че като те видят хората такъв мършав, кой знае какво ще си помислят! - Че да ме видят, хем ще видят, че не ме храниш. - отговорил той. - Ами тогава свали гащите да видят и защо не те храня - отговорила жената.
Откакто животните си построили комунизма, те спряли да говорят и не ползват пари.
Учителката връща проверените домашни работи. - Джони - каза тя, домашната ти работа е много лоша. Не мога да разбера как един човек може да направи толкова много грешки. - Не беше един човек, госпожице - оправдал се Джони. - татко ми помагаше.
Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита: -А бе,Зайо кво правиш тука бре? А Зайо: -Бе ям семки и чакам лъвицата. Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока: -А бе Зайо как е,кво правиш?! Зайо пак супер непокист: -Ям семки и чакам лъвицата... Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил. Минава лъвът гледа заека и му вика: -Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!! А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист; -А,чоплим семки и говорим глупости!!!