Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Старшина командва млади войници, които ще се окопават: - Копаете от мен до... другото дърво!
Военни 3,585 прегледа
Следващ →

Още вицове

Питат един министър: - Вярно ли е, че в страната има голяма безработица? - Не е вярно! Тия гнусни слухове ги разпространяват разни, които си нямат работа... Мъж излиза на балкона на апартамента си по долни гащи и се протяга. Жена му от спалнята му извиква: - Я, влез вътре, че като те видят хората такъв мършав, кой знае какво ще си помислят! - Че да ме видят, хем ще видят, че не ме храниш. - отговорил той. - Ами тогава свали гащите да видят и защо не те храня - отговорила жената. Откакто животните си построили комунизма, те спряли да говорят и не ползват пари. Учителката връща проверените домашни работи. - Джони - каза тя, домашната ти работа е много лоша. Не мога да разбера как един човек може да направи толкова много грешки. - Не беше един човек, госпожице - оправдал се Джони. - татко ми помагаше. Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита: -А бе,Зайо кво правиш тука бре? А Зайо: -Бе ям семки и чакам лъвицата. Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока: -А бе Зайо как е,кво правиш?! Зайо пак супер непокист: -Ям семки и чакам лъвицата... Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил. Минава лъвът гледа заека и му вика: -Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!! А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист; -А,чоплим семки и говорим глупости!!!