Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две гарги летели.Едната паднала - каква е поуката. Ако нямаш цветн телевизор не трябва да ядеш халва.
Любими Герои 3,375 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо министър Калчев предпочита Windows пред софтуер с отворен код? - Защото единственото което може да прави с компютъра е да го рестартира. реална обява за работа от jobs.bg jobs.bg - Търсите Работа? - ОВЧАР - линк ======== - Добър ден! Аз съм за работата, като овчар... - CV носите ли? - Не. - Не ставате значи... ======== обява:Изготвям професионално cv-та на професионални овчари... ======== Учи сине, че ако не можеш да си пуснеш документи по интернет и овчар не можеш да станеш... ======== Оказа се, че това е най-четената обява в jobs.bg. А най-много подадени документи има изпратени от проксито на bas.bg.. ======== - Добър ден! За обявата, имам снимка в цял ръст, но съм без гегата.. ======== На интервюто много кандидати бяха отхвърлени, защото изполават израза "Бечи, бечи.." вместо правилното: "Back,back.." Един човек бил много зиморничав, вечно му било студено. Накрая умрял. Озовава се пред портите на Рая и св. Петър го пуска. В Рая температурата е вечно 24-25 градуса, приятни градини, птички, цветя, а нашият човек се мота наоколо и трепери, пак му е студено. Св. Петър го попитал: - Как може да ти е студено?! На земята все мръзнеш. Тук е Раят, всичко е перфектно, а ти само трепериш. - Ами явно за мен и тук е студено. Предложил му св. Петър да го свали долу при Дявола за малко да се постопли. Слезли долу при Дявола: - Какво ми водиш? - Водя го този само за малко, че горе мръзне. Пусни го в 1-ви кръг на Ада да се постопли малко. Отваря вратите Дяволът на 1-ви кръг на Ада и нашият влиза. След 10 мин. излиза - пак му е хладно. Дяволът го води в 5-ти, 7-ми кръг на Ада. Седи малко човекът, излиза и пак трепери. - Пак ли ти е хладно? - Не мога да се стопля, пак ми е студено! - рекъл той. Накрая Дяволът го бутнал в 10-ти кръг на Ада. Минало се известно време и св. Петър казал на Дявола: - Колега, дай да отворим за малко да го видим този как е, че трябва да го качвам скоро. - А, как да е, сигурно се е изпържил сто пъти досега, може и следа да няма от него. - Нищо, нищо, отвори за всеки случай. Оварят те и отвътре се чува гласът на нашия човек: - Затваряйте врататааа! Духа!!! Младо момиче отива на генеколог. - Докторе имам болки много дълбоко... - Добре, съблечете се и ще ви прегледам - отговаря той. Тя изпълнява и лекаря започва прегледа. - Не, докторе, по-навътре! Бръкнал той по-навътре. - Не, докторе, по-навътре! Бръкнал той още по-навътре. - Не, не, не, още по-навътре - продължавала да упорства тя. - Тук ли е? - попитал лекаря. - Да! Точно там! - Е, защо не казахте още от вратата, че ви болят сливиците? Ако в България режеха ръце за кражба, в Парламента вместо бутони за гласуване, трябваше да има педали.