Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Приземили се близо до града двойка извънземни - мъж и жена. Запознали се с местна двойка. В нощта преди да си заминат, решили да си сменят партньорите, хем интересно, хем никой няма да разбере. Легнала си жената с извънземния. Погледнала под одеалото: -О, такъв е малък! Той: Един момент! - и си завъртял дясното ухо. Тя отново погледнала под одеалото: -Е, тъничък е! Той: Момент ! - завъртял си лявото ухо. Тя: Не може да бъде! На сутринта извънземните отлетяли. Седят мъжът и жената и споделят впечатленията си. Тя: О, каква нощ, каква нощ.Никога няма да я забравя! Той: А при мен, тази идиотка, вместо да правим секс, цяла нощ ми въртя ушите!
Семейни 3,663 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между шофьори: - Това, дървото, е много интересно нещо! Може години наред да си стои на едно място, а може и внезапно да се изпречи точно пред колата ти! На аерогарата една англичанка. Митничаря прави проверка на багажа и намира 7 броя жартиери. - Охооо - съставям ви акт, това си е чиста контрабанда. - Ама моля ви се, сър, това са ми за всеки ден - понеделник, вторник, сряда… до неделя. Той казва: - Да бе колко, съм тъп - и я пуска да премине. На другия ден случката се повтаря със една италианка. Тя обаче имала 5 жартиера. Митничаря казва: - Ако вашите жартиери бяха седем бих разбрал, за всеки ден по един, но сега нищо не разбирам. Няма логика, значи са контрабанда. Съставям ви акт. - Но сър, моля ви. Понеделник до петък жартиери, събота и неделя… сам разбирате… Той си казал "да бе много сам тъп, права е италианката" - и я пуснал. На следващия ден преминава рускиня със 12 жартиера. - Ох-о-о-о-о, 12 броя, и сега какво ще правим госпожо. Да бяха седем бих разбрал, да са пет пак, но сега не разбирам. - А, уважаеми сър, това са ми жартиерите за януари, февруари, март… В гората е въведено военно положение. Всички минават пред донаборна комисия(шеф е лисицата). Заекът се чуди как да изклинчи. Започват да го преглеждат - всичко му е наред. - Зайо виждаш ли? - Неее! - Какво ти е? - Ами не виждам! Лисицата помолила членовете на комисията да напуснат залата и се съблякла гола: - Сега виждаш ли - Ннне. Приближила се до него, открехнала му гащите и се охилила. - Виждаш, виждаааааш! Заекът се измъкнал с наведена глава. Отвън чака ред Вълкът: - Зайо, кво питат? - Мани, мани. Ако не ми беше станал - нямаше да ходя войник. - Бреее, ми кво да правя сега? - Отрежи си го! Вълкът си го реже, стиска се с 2 ръце от долу и влиза при Лисицата, която е още гола: - Оооо Вълчо, здрасти. Ако ми теглиш сега една пишка - няма да ходиш войник ! Красивичко, зеленичко, ако ти падне на главата от едно дърво ще те убие. Що е то? Билярдна маса. Съпругът на една блондинка се прибира вечерта след работа. В коридора в краката му се мота домашният котарак. Нашият го гледа и се пули. Котарака гладко обръснат. -Скъпа, какво и има на котката? Да не е нещо болна? -Не скъпи! Нищо и няма на писаната. Ти да не забрави, че снощи като заспиваше след секса ми промърмори: -Абе вземи един път за винаги да го обръснеш тоя рунтав котарак!