Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Коментар във форум: "Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен."
Програмисти 3,839 прегледа
Следващ →

Още вицове

От кое заболяване умират най-много хора в България? От КУР-кръвно, удар, рак! ! ! Четирима приятели се уговарят да ходят на лов: - Тръгваме в пет сутринта. Взимаме пушки, кучета и каса бира. - Да вземем две, а? - Последния път, като взехме две застреляхме кучетата. - Да не взимаме кучета тогава. - Добре, значи тръгваме в пет. Кучета не взимаме. Взимаме пуки и две каси бира. - Защо да не вземем три? - Не помниш ли, като вземхме три, че сам си простреля крака? - Ами да не взимаме пушките? - Става. Тръгване в пет, кучета и пушки не взимаме, но взимаме три каси бира. - Абе да вземем четири? - Като взехме четири, Митко, слизайки от колата, се спъна и си счупи ръката! - Ама нали може да не излизаме от колата?! - Става! Значи последно - тръгваме на лов в пет сутринта, кучета и пушки не взимаме, взимаме четири каси бира и от колата не излизаме. В болница празнуват юбилей. Очният лекар навършва 30 години трудов стаж. Подаряват му картина, на която е изобразено око, а в зеницата на окото се отразява очният лекар, които го преглежда. Всички ръкопляскат и го поздравяват. Не ръкопляска само гинекологът. Утре е неговият юбилей. Защо ковчега на блондинката е триъгълен? Защото блондинката като си затвори очите, си отваря краката! - Разликата между глупака и гения? - Възможностите на гения не са безкрайни.