Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ева попитала Адам: — Искаш ли ме? А той й отговорил: — Че коя друга да искам?
Семейни 2,866 прегледа
Следващ →

Още вицове

400 Bad Request - среща без букет 401 Unauthorized - заета 402 Payment Required - вечеря на свещи 403 Forbidden - долу лапите! 404 Not Found - днес съм с приятелки 405 Method Not Allowed - нееееееееееееее, не отзад 406 Method Not Acceptable - ... не смучи! 407 Proxy Auth. Required - трябва да питам мама 408 Request Timeout - ти знаеш ли отколко време не ми си се обаждал? 409 Conflict - каква беше тази блондинка с теб вчера? 410 Document Removed - искам развод 411 Lenght Required - каквооо ?!? и ти на това казваш дълъг? 412 Precondition Failed - какво ? нямаш презерватив? 413 Request Entity Too Large - ТОЛКОВА голям няма да влезе! 415 Unsupported Media Type - нееее, четирима не е интересно 500 Internal Server Error - месения цикъл 501 Not Implemented - още не съм пробвала 502 Bad Gateway - ...уффффф, солено ! 503 Service Unavailable - боли ме главата 504 Gateway Timeout - и това беше всичко? Срещат се в градската баня два члена: - Как я караш? - Ами как, нормално, 2-3 пъти в седмицата работя. А при теб? - Остави се. Напоследък няма нощ, няма ден - само ставай и работи! Шефът яко се е разгонил. - Лоша работа. А пробва ли да не станеш? - Пробвах. Щяха да ме изядат. Интернетаджия отива на психиатър: - Докторе, имам раздвоение на личността! Почнах да получавам писма на втория ми e-mail от първия! Говорят си двама колеги на края на работния ден. Единия казва: - Ах, сега като се прибира у дома, ще хапна нещо, приготвено на бърза ръка, ще измия чиниите, ще разходя кучето и ще легна да спя. И така всеки ден... - Отдавна ти е време да се ожениш! - Проблемът е, че аз съм женен... Един мъж все ходил за риба но почти нищо не улавял.Веднъж сличайно срещнал дядо Груйчо,който се славел като най-добрия рибар в околията.Пристрашил се мъжа и питал стареца: -Дядо,как разбираш къде е рибата? -Ееех,много просто мойто момче,накъдето ми сочи оная ми работа хрърлям въдицата и там е рибата. -И как бе дядо? -Как,как!Сочи на ляво там хвърлям,сочи на дясно там хвърлям,сочи на долу там хвърлям... -А като сочи нагоре??? -А то ако сочи нагоре аз за риба ли ще дойда???