Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Обвиняеми! Защо днес сте се опитали да влезете в сградата на съда с нож и сабя? - Сутринта ми звънна адвоката и каза, че днес ще ми се наложи сам да се защитавам!
Професионални 2,849 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки си говорят: - Ама, маце, ти как си лекуваш пучите въшки? - Аааа, ма те моите не боледуват! Девойка пита гаджето си: - Скъпи, ние имаме вече тримесечна връзка. Не е ли време вече да ме представиш на семейството си? - Няма начин - отговаря младежът. - Жена ми е на море, а двете ми деца са във ваканция и са на село при баба и дядо. Дете плаче на улицата,полицай отива при него и му казва: - Защо плачеш,къде е майка ти да те заведа при нея? - Не искам при нея, тя ме бие. - Добре де къде е баща ти? - Не искам и при него,той повече ме бие. - Добре де при кой да те заведа? - При ЦСКА! - ????? - За тях батко казва, че никого не бият. Бойко Борисов към своите подчинени: - Стига сте ми лизали задника! Писна ми вече. Ето ви х@я да ми лапате... Двама приятели се срещат.Единия бил върл, непоправим чекиджия. Първият разправя: Вчера се запознах с едно много хубаво маце. Отидохме на кръчма. Седнахме в едно сепаре и й пуснах ръка.. Втория зачервен, вече лъска бастуна и казва: Продължавай.. Заведох я в къщи след това, натискане, целувки, съблекох я и тъкмо да й го вкарам, звънна телефона.. Чикиджията вика-не вдигай телефона, продължавай...