Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Съставил съм си три правила за писане, които са безусловни. Не слушай ничии съвети. Не показвай на никого и не обсъждай нищо, което още не е завършено. Никога не отговаряй на критиците.Реймънд Чандлър
Бисери 3,106 прегледа
Следващ →

Още вицове

Елеонора Ненкова отива при доктор Николай и го пита: - Докторе, защо не мога да си родя детето? - Изяш една маса и ще го родиш. Елеонора изяла масата от хола, но бебето така и не се родило. Отишла отново при доктора и го пита: - Докторе, защо се ражда бебето? - Изяш един стол и ще се роди. Тя изяла цели три стола, но детето пак не се родило. Отишла пак при доктора: - Докторе, пак не се ражда! - Изяш една китара и гарантирам, че ще се роди. Изяла Елеонора китарата на мъжа си, но дете не излиза... Отишла отчаяна при диктора: - Докторе, пак не се ражда! Докторът пуснал скенера и какво да види: детето седнало на стола, сложило краката на масата, държи китарата и си пее: "Няма да изляза, на-на най-на... Тук ще си остана, на-на най-на!" Вълкът всеки ден където видел Зайо го хващал и го клател. Писнало му на Зайо и отишъл при Лъва и му казал, че повече не може да продължава така. Извикал Лъвът Вълка и му казал: - Ще клатиш Зайо само по един път на ден. Съгласил се Кумчо Вълчо. Върви си Зайо през гората и идва Вълчо, хваща го и го изклаща. След час отново му се доклатило на Вълка, пак хваща Зайо и го изклатил. Казал Зайо: - Нали Лъвът ти каза да ме клатиш само по един път на ден? - Да бе Зайо, но това беше за утре. След два часа на Вълчо пак му се приискало и така два дена. Зайо си рекъл "Този Вълк ще ме прецака нещо, я да взема да си водя записки". Седнал на един дънер и започнал да пише. Минала Кума Лиса и пита: - Какво правиш Зайо? - Не стига, че ме клатят всеки ден, ами и съм се заровил в едни бумащини... Двама студенти в ТУ си говорят: - Какво ще правим? - Дай ще хвърлям монета: ези - ще купим бира, тура - водка, а ако остане във въздуха ще учим. Хвърлили монетата и...тя останала във въздуха. - Мамицата им, горе физиците пак правят опити! Началникът се обръща към един от подчинените си: - Безобразие! Вие идвате на работа всеки ден полупиян... - Какво да направя, като парите ми свършват преди да се напия? Директорът представя нова учителка: - Деца, това е вашата нова учителка. Надявам се, че ще я харесате. Иваночо: - Хубаво тяло има. Директора(гордо): - Сам съм я избирал!