Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Абе Гошо,какви глупости ми говориш бе,аз да не съм руса?
Блондинки 3,478 прегледа
Следващ →

Още вицове

ЕЗИКЪТ НА МЪЖЕТЕ: Гладен съм = Гладен съм. Спи ми се = Спи ми се. Уморен съм = Уморен съм. Хубава рокля = Хубава цепка! Обичам те = Хайде да правим секс. Скучно ми е = Искаш ли да правим секс? Какво има? (Какво не е наред) = Предполагам, че не може да става въпрос за секса. Може ли да потанцуваме? = Бих искал да правя секс с теб. Може ли да ти се обаждам от време на време? = Бих искал да правя секс с теб. Искаш ли да отидем на кино? = Бих искал да правя секс с теб. Мога ли да те изведа на вечеря? = Бих искал да правя секс с теб. Ще се омъжиш ли за мен? = Искам да е незаконно да правиш секс с други мъже. Изглеждаш ми напрегната, нека ти направя масаж = Искам да правим секс в близките десет минути. Нека поговорим = Опитвам се да те впечетля като ти покажа, че съм умен и след това бих искал да правя секс с теб. Бях в мола. Видях хора да излизат без покупки. Жалко, че не е заразно, че щях да ги помоля да се изкашлят около жена ми. Влиза некъв пич в аптеката. - Едно кисело млеко. - Кво млеко бе? Тука е аптека, само лекарства се продават. Оня вади една бухалка и почва да троши инвентара. Разбил всичко. На другия ден пак същия пич влиза отново в аптеката. - Едно кисело мелеко. - А стига бе! Нали вчера Ви казах, че това е аптека. Тука има само лекарства. Оня пак вади бухалката и прави погром. На аптекаря му писнало да чисти и да подрежда и донесъл една каса кисело мляко за всеки случай. На сутринта пича пак идва и аптекаря още от вратата му вика: - Вече продаваме кисело мляко, колко искате? - Да бе. Те днеска във всички аптеки пуснаха кисело млеко. Дай сега едно пресно. Между лекари: - Лекувах болния от язва, а аутопсията установи, че било апандисит. - Това е нищо. Аз цял месец лекувах един от жълтеница, а се оказа, че е китаец. Разправят, че 45 процента от Интернет е порно, значи не съм видял 55 процента от Интернета.