Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Любопитни слушатели питат радио Ереван: - Защо няма жени, футболни коментатори? - Защото не е по човешките възможности да се играе толкова бързо! - отговорили от радиото.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Минувач пита първия срещнат: -Коя дата е днес? -Втори януари. -А първи имаше ли?!
Разни
03.10.2017
2,098 прегледа
Следващ →
Още вицове
Врата на псиатричния кабинета се отваря и вътре пропълзява някакъв човек. - Така-а-а, я да видим кой идва при нас - костенурка, змия или гущерче? - Не, докторе, просто имам страх от височините...
Направили Наборна комисия в гората. Заекът обаче неискал да ходи войник и решил да си отреже едното ухо. Отишъл на преглед и го обявили за НгВС поради инвалидност. Това обаче се разчуло и вълкът решил да си отреже опашката. Обявили го също за НгВС. Слона също нямал желание да ходи в казарма и решил да си отреже оная ми ти работа. Тръгнал към комисията да го преглеждат, но те като го видяли още от далече се провикнали: - Слоне, ти не идвай, тебе няма да те вземем, ти си дюстабанлия.
Блондинка влиза в бара много разстроена. Барманът я пита: - Защо плачеш? - Всички ми се смеят, че съм много глупава! Баманът: - Ще ти докажа, че не е така. И барманът се обръща към една брюнетка: - Отиди до вас и виж дали не съм там. Брюнетката тръгнала. Блондинката се смее. Барманът я пита: - Защо се смееш? Блондинката: - Ама, че е глупава! Аз бих се обадила по телефона.
Нова екоинициатива!!! "Счупи принтер - спаси дърво!"
- Как е твоя бизнес, креташ ли някак? — Какво ти кретане! Честните хора стават все по-малко и по-малко, скоро няма да има кой да измамиш.