Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо не е желателно да сме от 14:00 до 16:00 в джунглата? Защото слоновете се учат да летят ! Защо крокодилът е сплеснат? Защото е бил от 14:00 до 16:00 в джунглата! Защо слоновете имат големи уши? За да прелитат от цвят на цвят! Как слоновете се учат да летят? Качват се на едно листо и чакат да дойде есента!
Животни 3,291 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия спира шофьор: - Направихте нарушение... Шофьора: - Виновен съм, но може ли да ми простите, днес имам рожден ден. Катаджията гледа в шофьорската книжка датата на раждане: - Поздравявам ви и разбира се, че ви прощавам, но така ми се иска да пия едно хубаво уиски довечера за ваше здраве! - Моля, един букет за рождения дена на една дама. - Имате ли нещо предвид? - Да. И затова ще ми трябват цветята... Писмо, намерено в бутилка от оекана: "Намирам се на необитаем остров. Няма магазини, пари, автомобили, политици, мръсен въздух. Пукнете се от яд!" Психиатър стои в кабинета и скучае - няма пациенти... В този момент мноооого бавно се отваря врата и в нея на 4 крака влиза човек държейки нещо в ръцете, в устата и още нещо влачейки след себе си. Психиатъра: - Лелеее кой дойде при нас? Ти си куче което се е изгубило, заповядай, сега ще се погрижиме за теб..... Човекът отрицателно клати с глава ... - Аааа... ти си сигурно костенурка която не може да намери мами и тати, ела тук миличко.... Човекът отрицателно поклаща с глава... - А какво си ти тогава? - Докторе, майната ти, аз съм сисадмина, инсталирам мрежа!!! - Защо в България е толкова малък жизнения минимум? - Ние не знаем какво е "жизнен минимум", но това, че е малък е лошо. Особено за жизнения минимум.