Отиват индианците при шамана и го питат:
-Тежка ли ще е зимата да знаем колко дърва да събираме?
-Кучетата ще умират от студ-отговорим им шамана
След един месец.
-Да събираме ли още дърва?
-Събирайте вълците ще умират от студ
След още един месец
-Още да събираме ли?
-Още,още мечките ще умират от студ
Но на шамана му станало гузно дали не е подвел хората си и решил да отиде на върха където имало метеорологична станция и да попита бледоликите къква ще е зимата .На портала видял един техник качен на стъб и го попитал:
-Момче тази зима дали ще е студена
-Голям студ дядо мечките ще умират от студ
Шамана доволен се обърнал да си ходи ,но се извърнал и попитал
-А бе вие по тези жици ли познавате?
-Заеби ги жиците, гледай индианците колко дърва събират
Умрял един кандидат студент и отишъл при св. Петър и той го пита:
- Къде искаш да те пусна в рая на учениците или на студентите?
- Бях ученик така че в рая на учениците.
- Добре - казал св.Петър и го пуснал.
Влязъл и какво да види: пълен купон музика пиене жени каквото си поиска, веселил се, но се уморил и си легналда поспи по едно време до него дошло едно дяволче забило му един пирон в задника и си отишло. На следващия ден се повторило същото купон веселба а вечерта дяволчето.
Не му харесала тази история с дяволчето и отишъл при св. Петър и го помолил да го прехвърли в рая на студентите. Съгласил се св. Петър и го прехвърлил.
Влиза в рая на студентите и какво да види: по голям купон повече пиене всичко повече. Легнал вечерта, но от страх за дяволчето не могъл да заспи будувал цяла нощ, но дяволчето не се появило, харесало му и си казал "тука ще е".
Минали 3 месеца и една нощ ненадейно се появило дяволчето с пълна кофа пирони и му казало:
- Хайде СЕСИЯЯЯЯ!!!
Признаци че си напълно пиян
1. Губиш в спора си с неодушевени предмети;
2. Трябва да се държиш за пода от страх да не изпаднеш от Земята;
3. Твоята работа пречи на пиенето ти;
4. Докторът е открил следи от кръв във алкохолната ти кръвна проба;
5. Продължаваш да си лежиш на тоалетната дъска;
6. Две ръце, една уста... Мислиш, че това е вече проблем за пиенето.
7. Виждаш нещата по-добре с едно затворено око.
8. Паркингът изглежда, че се е преместил като излезеш от бара.
9. Падаш на пода...
10. Я! 5 бири съдържат същите калории колкото един сандвич. Затова пропускаш вечерята!
11. Цялата кръчма поздравява "Здрасти" щом влезеш;
12. Смяташ, че четирите основни хранителни групи са Кофеин, Никотин, Алкохол и Жени/Мъже.
Жена отива на лекар и казва:
- Докторе, нямам никакви конкретни оплаквания, но все имам чувството, че нещо не ми достига....
Докторът я преглежда, слуша със слушалката и накрая казва:
- Не намирам нищо особено. Бихте ли ми разказали, как протича вашият ден?
- Ами, събуждам се, изпращам мъжа си на работа, сина си в училището и сядам да закусвам. Изяждам един сандвич със салам, един с кашкавал, един с риба тон, един с хайвер, един с пастет... Ама да не си помислите, че преяждам - сандвичите са съвсем мъъъъънички. В 11 часа пия чай с мъъъънички кифлички, еклерчета и пастички... В 13 часа обядвам. Супичка, предястие, още едно предястие, основно, салата със зехтин, салата с пиле...
Докторът:
- Достатъчно, мадам! Вече всичко ми е ясно. Това, което не ви достига е втори заден изход...
Исус, Моисей и един възрастен дядо играят голф. Обаче между тях и дупката имало езерце. Първо ред да удря имал Моисей. Прицелил се той, ударил топката, водата в езерцето се отдръпнала, топката минала посредата и хоп съвсем близо до дупката. Втори удрял Исус. Ударил той топката цап цап цап цап цап по езерцето без да потъва и хоп и тя близо до дупката. Накрая стария дядо без много много да се цели удар топката и тя цоп право в езерцето. Обаче една рибка я захапала и тръгнала да плува. Като наближила повърхността един сокол я хванал и отлетял с нея. За късмет я изпуснал и тя хоп право в дупката. Моисей захвърлил стика и се троснал на Исус:
- Аз повече с баща ти голф няма да играя!
Българската декорация
Демократичните държави имат по едно знаме. Ние имаме по две.
Демократичните държави имат по няколко партии с една идея. Ние имаме една партия с много идеи.
В демократичните държави избират политици за полицаи. Ние избираме полицаи за политици.
В демократичните държави политиците работят за гражданите. При нас гражданите работят за политиците.
В демократичните държави медиите са четвъртата власт. При нас медиите са четвърт партия.
В демократичните държави гражданите съдят монополистите. При нас монополистите съдят гражданите.
В демократичните държави гражданите протестират срещу властите. При нас властите протестират срещу гражданите.
В демократичните държави протестиращите палят гуми, обръщат коли и чупят витрини.
При нас властите палят цигари, обръщат поглед и се чупят на ресторант.
Разболял се в цирка дресьора. Шефът на цирка изпаднал в паника и единственото, което му хрумнало било да пусне обява в местния вестник, че срещу добро възнаграждение се търси някой, който да може да влезе в клетката на тигрите. На другия ден идва при него сексапилна блондинка и казва, че е за обявата.
- Ще можете да влезете в клетката с тигрите?
- Да, - отговаря тя.
- Ами да опитаме тогава, - казва директорът на цирка.
Блондинката влиза в клетката. Тигрите започват заплащително да реват, но в това време само с едно движение блондинката сваля всичките си дрехи. Тигрите почват да лазят и да й лижат краката. Директорът е шашнат.
- А ще можете ли да направите това при пълна зала?
- Няма проблем, само махнете тези идиотски тигри.
Спорели Херкулес, Снежанка и Квазимодо кой е по-по-най. Херкулес, че бил най-силен на земята, Снежанка че била най-красива, а Квазимодо че бил най-грозен и ужасен. Докато си спорели покай тях минал един старец и след като чул техния спор им казал:
- Вижте сега, през 9 планини в 10-та има една старица, само тя мойе да каже кой какъв е в действителност.
Стигнали до на старицата бараката и пръв влезнал Херкулес, след малко излезнал и казал:
- Тя каза че аз съм наи-силният човек на земята!
След него влезнала Снежанка и не след дълго и тя излезнала и казала:
- Тя каза че аз съм на красива на земята.
Последен влезнал Квазимодо. Както другите и той излезнал съвсем скоро и чешейки се по главата попитал:
- Абе, кой беше тоя Мишо Шамара?
Две мутри получили от боса си еднакъв модел мерцедеси и почнали да се чудят как ще ги различават. Първо счупили на едната кола фаровете, а на другата стоповете, но пак ги бъркали. Махнали на първия автомобил страничните огледала, а на втория - антените, но още ги бъркали. Ударили на едната кола предния десен калник, а на другата - задния ляв калник - нищо! И така докато потрошили лимузините. Тогава едната мутра предложила: "Виж какво, аз ще карам белия мерцедес, а ти -черния"...
Борец отива да се разправя в БТК.
-Вижте к`во тия сметки дето сте ми ги пратили нещо не са както трябва.Искам разпечатка-к`ва е тая сума,к`во е т`ва нещо?!?
Извадили му разпечатка,борецът я прегледал и възмутително се обърнал към жената на касата:
-А-а-а,госпожо ,тука има нек`ва грешка.Вижте с`я-с Австрия съм говорил,с Пешо далаверата съм говорил,с Германия съм говорил,с Цецо рендето-също,ама много са извиня`ам-с тоя ДДС не съм говорил,даже и не го познавам,а вие 30лева разговор само с него сте ми писали.
Мъж и жена години наред заделяли пари, за да си купят цветен телевизор.
Събрали парите за телевизора, но в момента нямало в магазина, понеже имало криза за цветни телевизори и решили да изчакат.
Един ден жената запъхтяна от работа се прибрала и казала на мъжа си радостно хубавата новина, че в магазина са изкарали цветни телевизори и да ходят да купят докато не са се свършили.
Мъжът се обърнал към нея и казал с плах и унил глас:
-Жена, аз всеки ден взимах по малко от парите, които бяхме заделили за цветния телевизор и ги изхарчих всичките за пиене!
Жена му седнала на стола с наведена глава, свалила си бикините, разкрачила се и казала:
-Ето ти телевизор и то един път месечно цветен!
„Скъпа моя, обичам те! Така, както обичам Арсенал и Лацио! Липсваш ми, както "А" група през зимната пауза! Желая те така силно, както Арсенал желаят Шампионската лига и както Гонзо желае да бие дузпа на Бате Борисов! Опияняваш ме така, както българска водка Юсеф Рабех и ирландско уиски Пол Гаскойн! Ти си по-страстна и от Вили Вуцов по време на мач! Без теб живот няма, както няма и Пловдив без Ботев! Когато си до мен, краката ми се разтреперват като на Ники Михайлов срещу Вердер! По-красива си от Бекъм и Роналдо и по-нежна от Алън Смит и Гути! Не мога без теб, както Иван Иванов без Иван Караджов! Обичам те - няма спор, но обичам и приятелите си, които ме чакат пред телевизора, обичам и студената си бира, обичам и футбола! Затова днес на 14 февруари ще съм с другата моя любов - футбола, а с теб ще бъда цял живот! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Вчера, компанията Майкрософт е завела дело срещу фирма производител на тамагочита. Обвинението е, че софтуерът на тамагочитата произвеждани от фирмата е плагиатстван от майкрософтският.
Адвокатът на Майкрософт се обосновал така:
- Тамагочитата произвеждани от фирмата се нуждаят, практически от непрекъснати грижи. В противен случай те умират. За първи път това беше реализирано в Windows.
Иванчо - приказки за програмисти…
На Иванчо са му дали 3 ябълки.
Той е изял 2.
Колко ябълки има Иванчо?
Мислите си че 1?
Ама никъде не е казано, колко ябълки е имал Иванчо преди да му дадат 3-те.
Извод - нулирайте си променливите!
Иванчо има 3 ябълки. Дали му още 3. Той изял 2. Колко ябълки има Иванчо?
4? Неееееееееее! 6! Двете ги е изял един ден по рано.
Извод - синхронизирайте си нишките!
Иванчо имал 5 ябълки. Изял 2. Колко са му останали?
3? Нееее! Той не е ял свои ябълки! Пак има 5!
Извод - защитавайте си адресното пространство!
На Иванчо му дали 3 ябълки. Той ги изял.
На другия ден дошли да му ги искат, защото били дадени само за съхранение.
Извод - четете си спецификацията.
Един катеричок много обичал да чука лъвицата , която също много му се кефила. Един ден обаче ги спипал лъва и му казал:
- Много си дребен да те ям , така че напускай гората , но ако те видя , че си се върнал , ще те изям!
Напуснал гората катеричока , но минали месец-два и на него много му се приискало да е с лъвицата и тръгнал към гората. На пътя го срещнала мечката и го пита:
- Абе катеричок , ти луд ли си? Нали знаеш , че като те види лъва ще те изяде? !
- Знам мецо , ама много ми се иска... моля те сложи ме в шепата си и ми помогни да стигна.
Мечката го сложила в лапата си и го скрила зад гърба и продължила по пътя. Изневиделица обаче изкочил лъва срещу нея.
- К’во става мецо?
- Ами нищо разхождам се...
- Да си виждала катеричока?
- Откакто го изгони не се е мяркал!
- А какво държиш в лапата си зад гърба?
Мечката плеснала силно с лапи и казала на лъва.
- Ето виж , само негова снимка.
- Добре де, добре, - нахъсано говори мъж на жена си след поредната сцена - Ти си ангел, а аз чудовище, ти ще отидеш в рая, а аз - в ада! Дано да си почина там от твоите скандали.
На следващия ден в колата им се врязва камион, бум, тряс, дълъг черен тунел, проблясване... Мъжът се оглежда: обикновена стая, но нещо не е както трябва...някакво чувство за безтелесност... умрял ли е или какво? О, и жената е тук, усмихва се...
- Къде съм, Господи?
- Много си съгрешавал, - чува се гласа Господен, - пиянствал си, прелюбодействал си. Наказанието ти е - ще слушаш вечно упреците на жена си. Ти си в ада, човеко.
- Господи, а жената за какво провинение е тук? - пита нещастника.
- А, за нея това е рая... - отговаря Господ.
Марсианско и земно семейство се сприятелили. Ходели си на гости, играели на карти и т.н. Решили да се позабавляват малко и си разменили партньорите. Мъжът обаче не може да си намери място и отива пред вратата на жена му и марсианеца и дава ухо да чуе какво прави жена му. Изведнъж се чува:
Хахаха! - жена му се смее.
Минава известно време и тя още по бурно:
-Хахахахаха!
Накрая вече се разнесъл такъв хилеж, че човекът се притеснил, станал, облякъл се и отишъл да види какво става.
- Какво стана бе, за какво се изхили така?
- Ами - обяснила жената - съблече се той, разкопча си колана и извади един такъв мизерен, като цигара и ми стана смешно. След малко обаче той започна да си върти ушите и му стана голям като шише. Засмях се. След това обаче просто щях да се побъркам, като си представих как оная марсианка ти върти цяла нощ ушите...
Трима борци хванали златната рибка и тя им казала, че ако я пуснат, ще им изпълни по едно желание. Първият се замислил и казал:
- Абе, мен много често ме спират катаджии и ми искат рушвети. Не мога да си плащам вече.
Рибката му казала:
- Ето ти един чувал с пари за да можеш да си плащаш.
Вторият се замислил и казал:
- Абе, в нас има много хлебарки и не мога да се отърва от тях.
Рибката му казала:
- Ето ти тази малка хлебарка. Тя ще изяде другите хлебарки и после ще се самоизяде.
Третият борец се замислил и казал:
- Абе, аз пък имам много плъхове в нас. Направо е... ужас.
Рибката му казала:
- Ето ти този малък плъх. Той ще изяде другите плъхове и после ще се самоизяде.
Първият борец мислил, мислил... и казал:
- Рибке, няма да се разберем така. На си ти чувала, дай ми един малък катаджия!
Един баща се връщал към къщи от работа и изведнъж се сетил, че за малко да забрави за рождения ден на 7-годишната си дъщеря. Тъй като тя обичала страшно много куклите Барби, решил да й купи такава кукла. Попитал продавача в един супермаркет какво предлагат.
- Имаме "Барби отива в гимнастическия салон" за 19,95 долара, "Барби отива на бал" за 19,95 долара, "Барби отива на пазар" за 19,95 долара и "Барби се развежда" за 250 долара.
- Защо тази, последната, е толкова скъпа? - учудил се бащата.
- Ами защото разведената Барби върви с къщата на Кен, с колата на Кен, с яхтата на Кен и с мебелите на Кен.
Футболен вратар си вървял по улицата, когато чул писъци от съседната сграда. Вдигнал поглед и видял, че от прозореца на четвъртия етаж излиза пушек и оттам се надвесва жена с бебе в ръце.
- Помощ! Помощ! - викала тя. - Някой ще хване ли детето ми?
Събрала се тълпа зяпачи, но никой не бил сигурен, че ще хване бебе, пуснато от толкова високо. Вратарят излязъл напред.
- Аз съм професионален вратар - извикал на жената той. - Известен съм със сигурните си ръце. Пуснете бебето и ще го хвана, все едно улавям топка.
Жената се съгласила.
- Добре, когато пусна бебето, хванете го така, все едно, че улавяте топка.
Тя преброила до три и пуснала бебето. Всички затаили дъх, когато вратарят се приготвил да го хване. Естествено, успял. Разнесла се облекчена въздишка, последвана от диви овации. Вратарят обаче два пъти го тупнал на земята и го изритал на петдесет метра по улицата.