Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Спорели Херкулес, Снежанка и Квазимодо кой е по-по-най. Херкулес, че бил най-силен на земята, Снежанка че била най-красива, а Квазимодо че бил най-грозен и ужасен. Докато си спорели покай тях минал един старец и след като чул техния спор им казал: - Вижте сега, през 9 планини в 10-та има една старица, само тя мойе да каже кой какъв е в действителност. Стигнали до на старицата бараката и пръв влезнал Херкулес, след малко излезнал и казал: - Тя каза че аз съм наи-силният човек на земята! След него влезнала Снежанка и не след дълго и тя излезнала и казала: - Тя каза че аз съм на красива на земята. Последен влезнал Квазимодо. Както другите и той излезнал съвсем скоро и чешейки се по главата попитал: - Абе, кой беше тоя Мишо Шамара?
Любими Герои 3,355 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Здрасти! Откога не сме се виждали... - Година, три месеца и две седмици. Кога, по дяволите, ще ми върнеш парите?!? Наполеон Бонапарт бил известен с това, че може да прави по три неща едновременно. Един ден Наполеон махнал няколко от ребрата си и от тогава вече станал известен с това, че може да прави по четири неща едновременно... Отива малкия Иванчо на училище на 15-ти септември и казва на малката Марийка: - А аз знам, какво трябва да се прави за да има деца. Марийка отговаря: - А аз знам, какво трябва да се прави, за да ги няма. Мъж влиза в един бар и вижда красива девойка. Започва да я гледа изпитателно, а след това си поглежда часовника, пак гледа девойката, пак часовника. Девойката: - Чакате ли някого? - Не, просто си гледам супер часовника. - Какво му е толкова супер на този часовник? - Този часовник излъчва алфа вълни, които аз могат да улавям и да разбирам за неща, които са невидими или скрити за другите. - И какво разбирате в момента? - Ами разбирам, че в момента сте без бельо... - Егати часовника, нищо не струва, аз в момента съм си с бельо. - О, значи пак е избързал с един час... - Как изкара рождения ден? - Кофти. - Защо така? - На следващия ден помнех всичко, че и не ме беше и срам даже!