Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един ходил на гости при приятел в Сърбия. хапнали, пийнали, дошло време да лягат. Сърбина попитал: - Де искаш да спаваш, при беба, или на кухню? Нашия си рекъл "а бе какво да ми реве бебе цяла нощ" и казал: - В кухнята. Сутринта чува, влиза някой. Отваря очи - страхотна мадама, по бельо, и му казва: - Добър дан, я съм Беба! -Добър дан. Я съм будала.
Семейни 1,885 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама слаботелесни са саквартиранти.Един ден единия вика: -Пешо,помогни ми Да вдигнем сапуна! -Не мога,Гошо.Чаршафа ме е затиснал. Обява: Децата са цветята в нашето сиво ежедневие. Аз продавам семена... Въпрос: - Кой е измислил вицовете за блондинките? Отговор: - Брюнетките, в дългите самотни нощи! Върви защита на дисертация "Кой инстинкт е по-силен?". Докладчикът разяснява експеримента: - В тъмна стая поставихме котарак, вкарахме и една женска котка и купа с храна. Първата реакция на котарака беше да използва котката, след това храната и след това заспа. След известно време котаракът първо използва храната, след това котката и след това спеше. Накрая котаракът използваше храната и лягаше да спи. Въпросът на опонент: - Колко често сменяхте храната на котарака? - Ежедневно. - А котката? Един човек се приближава до висока дървена ограда. От другата страна се чуват гласове: - 14…, 14….14… Той подскача, оглежда, но не вижда нищо, а гласовете продължават: - 14…, 14…., 14…. Той вижда дупчица на оградата и решава да погледне през нея. От другата страна някои му бърка в окото с пръст през дупката и се чува: - 15…, 15…., 15…