Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един ходил на гости при приятел в Сърбия. хапнали, пийнали, дошло време да лягат. Сърбина попитал: - Де искаш да спаваш, при беба, или на кухню? Нашия си рекъл "а бе какво да ми реве бебе цяла нощ" и казал: - В кухнята. Сутринта чува, влиза някой. Отваря очи - страхотна мадама, по бельо, и му казва: - Добър дан, я съм Беба! -Добър дан. Я съм будала.
Семейни 1,886 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка била фригидна и отишла на доктор за да се посъветва какво да прави. Влязла в една стая и започнала да обяснява какъв и е проблемът. Човекът отсреща и казал: - Съблечете се, ако обичате и се надупете. Блондинката се учудила, но изпълнила. Човекът зад нея си събул гащите и започнал да я чука. - Сега усещате ли нещо? - Ми не, нищо - отвърнала блондинката. Човекът извикал: - Пешооооо, я ела да видим тая пациентка се оплаква, че е фригидна. Пешо пристига, при което също си събува гащите и започва да я чука. След малко и Пешо пита: - Все още ли нищо не усещаш. - Абе нищо не усещам - отвърнала блондинката. - Че ква жена си ти бе - попитал Пешо. - Ами фригидна блондинка не стана ли ясно, ами вие кви доктори сте като нещо не разбирате? - Аааа... ние сме бояджиите - отвърнал Пешо. Ученик пише домашно: "Помагам вкъщи на мама и татко, чистя, подреждам, готвя, пера, ходя до магазина!". Майка му прочита и казва: - Нищо от това не правиш? Ученика: - Но нали искат да напишем съчинение... Тест: 1. Красив ли си? да – 1 точка не – 0 точки 2. Умен ли си? да – 1 точка не – 0 точки Резултат: 2 точки – Вие сте умен и красив 1 точка – Вие сте умен или красив 0 точки – Вие сте тъп изрод Пена била много дебела и Вуте непрекъснато я обиждал, и заглеждал чуждите жени. Веднъж є казал: - Погледни се, приличаш на комбайн! Тя много се засегнала. Вечерта, като си легнали, той си поискал, а тя възмутено отвърнала: - Да пускам цял комбайн за една сламка?! Никога! Двама ученици си говорят: - Ти какво ще правиш, след като завършим? - Мисля да стана полицай, в КАТ. А ти? - Абе и аз ще се захвана с някакъв рекет…