Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят си едни пияници и си говорят: - Абе Иване, ти кога празнуваш Трифон Зарезан? На първи или на четиринадесети февруари? - За по-сигурно между първи и четиринадесети!
Пиянски 1,442 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговарят мъж и жена. - Знаеш ли колко ми се иска да си купим кола, да разгледаме света. - Този или онзи? - Кети много ме обича. Тя даже си е татуирала моето име. - А къде? - На лявата подмишница. - Странен избор. - Ами...Просто никъде не е останало място. Приятел от ученическите години,сега лекар,ми разказа преди време следнат история:В зората на "демокрацията" изпращат група лекари в САЩ.На обмняна на опит ,както се казваше някога.Връщат се и започват да ги разпитват. -Казвайте сега ,как е в болниците в щатите? -Амии...как.Както при нас. -Как като при нас..ние какво сме чували... -Амии...и те си ебат мдицинските сестри и те пикаят в мивката. - Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича… - Докторе, оставете ми зъбите на мира! Бай ганьо,турчин и французин били на рибарски сал навътре в Черно море.Било страховито.Както се возят,на сала се появява един дявол.Казал им : -Сега ще ми казвате някви свои желания!Ако мога да ги изпълня-ще ви изям,ако не-оставате живи! Турчинът: -Искам да имим всички долари на света! Щракнал дявола с пръсти и ей ги доларите,и естествено го изял. Французинът: -Искам да съм Наполеон и да водя многобройната войска! Дявола щракнал с пръсти и французина станал Наполеон и многобройната войска го следвала,естествено и французина бил изяден. Дошъл ред на Бай-ганьо.Пръднал леко. Дявола го питал: -Аде не измисли ли вече?! -Да.От задника ми излезе,през мрежата мина,а иди и ми го донеси!