Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Борец отива да се разправя в БТК. -Вижте к`во тия сметки дето сте ми ги пратили нещо не са както трябва.Искам разпечатка-к`ва е тая сума,к`во е т`ва нещо?!? Извадили му разпечатка,борецът я прегледал и възмутително се обърнал към жената на касата: -А-а-а,госпожо ,тука има нек`ва грешка.Вижте с`я-с Австрия съм говорил,с Пешо далаверата съм говорил,с Германия съм говорил,с Цецо рендето-също,ама много са извиня`ам-с тоя ДДС не съм говорил,даже и не го познавам,а вие 30лева разговор само с него сте ми писали.
Професионални 3,814 прегледа
Следващ →

Още вицове

Kaнят бате Бойко да кръщава дете. Той отива в уречения ден, взима новороденото на ръце и влиза в задната стаичка. След половин час излиза и съобщава: - Детето се казва Темелко! - Но защо го кръстихте точно така, господин Борисов? - пита през сълзи майката. - Аз не съм го кръщавал, то само си каза всичко. Как се борят шофьорите срещу камерите на КАТ по пътя? В София - Намират свой човек в КАТ. В Бургас - с шпрей и лак за коса на регистрационната табела. В Перник - с лепенка "Photoshop" на предния прозорец и CD-та на огледалото. В Кюстендил - сменят номерата, палят колата в гората или я засилват в някое дефиле!!! ... В Дупница - пренабиват номерата и продават колата като "нов внос"... Проблемът не изчезва в момента, в който си изтървете нервите... - Защо на колите няма датчик, показващ накъде са насочени гумите? Това би помогнало на шофьора. - Не помисли ли, че много шофьорки биха приели това за указател накъде да карат. Габровец застрахова вилата си, гледа полицата и недоверчиво пита агента: - И искате да ми кажете, че мога да получа толкова пари, ако изгори вилата ми? - Да, но само ако не я запалите вие. - Аха! Знаех си, че има някаква уловка!