Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Исус, Моисей и един възрастен дядо играят голф. Обаче между тях и дупката имало езерце. Първо ред да удря имал Моисей. Прицелил се той, ударил топката, водата в езерцето се отдръпнала, топката минала посредата и хоп съвсем близо до дупката. Втори удрял Исус. Ударил той топката цап цап цап цап цап по езерцето без да потъва и хоп и тя близо до дупката. Накрая стария дядо без много много да се цели удар топката и тя цоп право в езерцето. Обаче една рибка я захапала и тръгнала да плува. Като наближила повърхността един сокол я хванал и отлетял с нея. За късмет я изпуснал и тя хоп право в дупката. Моисей захвърлил стика и се троснал на Исус: - Аз повече с баща ти голф няма да играя!
Разни 2,183 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама терористи - камиказе се срещат. - Как си? - пита единия. - Бомба съм! - Искаш ли чипс? - Не, той е вреден. - Абе и ти не си стока, ама аз те искам. - Мислех, че ще ми подарите торта, от която ще излезе момиче. - Не, ще ти подарим момиче, от което ще излезе торта. - Ало! НСО ли е? - Не, ДАНС е. - Ще ме прехвърлите ли към НСО? - Господин Иванов, живущ на адрес ул.Полски Тръмбеш 26, етаж 2, егн 650408626, май искате да се бъзикате с нас?! Трима борци живеели заедно... Винаги когато се напие единия другите го биели. Един ден той отишъл при останалите и им казал - Днеска ще се напия, не искам утре да сам посинен, ясно? - Добре - отговорили другите ... На другия ден тои пак е подут и син - Абе нали ви казах да не ме биете бе?! - Ми брат... като се върна пиян... не те набихме, като почна да ни псуваш, не те набихме... като се изсра посредата на хола, не те набихме... ама като взе клечки за зъби, заби ги в *****то и каза "това таралежче ще живее с нас" нямаше как!