Между приятели:
— За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-те лева?
— Много се радвам, че ме питаш за последен път.
- Скъпи, наистина ли съм ти пратена от Господ?
— Да, мила… само за какви грехове не знам…
- Ако искате да отслабнете елате тука! -вика един продавач.
Доближава се блондинка и цял час стои.
Продавачът пита:
— Госпожо, извинете, но защо стоите тука?
— Абе, нали каза ако искате да отслабнете елате тука! Ама че си голям мошеник!!!
Психолог вече шести час си говори по телефона на доверието с някакъв депресиран тип. Накрая го пита:
— А мислили ли сте за самоубийство?
— Не… — Ами помислете тогава!
Жена отива при психиатър.
— Докторе, като излеза от стаята, непрекъснато се страхувам, че детето ще падне от креватчето, а аз няма да го чуя. Какво да правя?
— Махнете килима от пода.
- Имам алкохолна зависимост… — А аз имам алкохолна независмост – пия колкото си искам!
Отива един мъж при негов длъжник:
— Не можеш ли да ми върнеш 50-те лева, които взе от мен миналата година?
Длъжникът вади един тефтер:
— Виж тук, приятел. На един дължа 1000 лева, на друг 800, на трети 600… Ти си в списъка чак осми. Или почакай, или ми дай още малко, за да те придвижа напред в списъка.
Мъж се запознава в бара с не млада, но привлекатeлна дама на 48 години. Пийнали, поговорили, и по една време тя казва:
— Някога правил ли си тройка с майка и дъщеря?
— Не.
— А би ли искал?
— И питаш. Разбира се!!!
— Тогава си късметлия. Да вървим у нас!
Пристигат у тях, дамата отключва и подвиква:
„Мамо, спиш ли вече?“
Блондинка:
— Аз мога да спирам времето!
— Как?
— Вадя батерийката на часовника…
Един човек си кара трабанта със 100 км в час. Спира го полицаят и казва:
— Сто лева!
— Дай още петдесет и я вземай!
Космонавти от Земята най-после кацват на Марс. Срещу тях се задава един марсианец, целият в златни синджири и пръстени, и ги поздравява на разбираем език.
Космонавтите учудено го питат:
— Вие тука всички ли ходите с толкова много злато по себе си?
— Не – отговаря марсианеца, – само арменците сме така!
Чукче пита баща си:
— Татко, защо говорят за нас, че сме глупави?
— Защото сме… и чука два пъти с пръст по масата.
— Я, татко, някой чука, ще ида да отворя.
— Стой, глупак такъв. Аз ще отворя.
Един полицай срещнал продавач на яйца. Продавачът го попитал:
– Колко яйца можеш да изядеш на гладен стомах?
– Ами, пет.
– Лъжеш се, щом изядеш първото, вече следващите няма да са на гладно.
– Вярно бе – казал полицаят.
Полицаят отишъл в един магазин и попитал продавача:
– Колко яйца можеш да изядеш на гладен стомах?
– Шест.
– Жалко, ако беше казал пет, щях да ти кажа един виц.
- Докторе, имам грип. Какво да правя?
— Застанете по-далече от мене.
- Защо на първи април политиците празнуват?
— Защото им е професионален празник.
Два сапуна си говорят и единия вика:
— Абе, що си толкоз слаб?
А другия отвръща:
— Често се къпя.
Току-що дипломиран младеж кандидатства за първата си работа:
— Каква заплата очаквате?
— 3000 лева!
— Ще ви дам 10 000, лична секретарка и автомобил!
— Вие се шегувате!
— Вие пръв запoчнахте!
Един ден една блондинка отива на работа. Шефът я попитал:
— Защо си толко бледа?
— Защото разбрах, че майка ми е починала! – отговорила блондинката.
— Ако искаш да те пусна от работа? – попитал шефа.
— Не, но все пак благодаря! – отговарила блондинката.
След няколко часа блондинката казала:
— Какво нещастие майката на сестра ми също е починала!
Една жена влиза в магазин и вижда един папагал. Дръпнала го за дясното му краче и папагала проговорил на френски език. Дошъл шефа и тя го попитала:
— Какво ще стане ако му дръпна и двете крачета?
Шефа и отговарил:
— Ще се разчекне!
Иванчо и Иванка отиват на купон и Иванчо казва на Иванка:
— Днеска си много хубава… Иванка:
— Не можe да сe кажe сащoтo за тебе… Иванчо:
— Е значи си излъгала кат мен.