Двама заекващи се пресрещат на супер тесен мост, единият е с куче:
- Мръ-ъ-ъ-ъ-дни с-с-с-с-е, да мина.. (казва заекващият с кучето)
- Н-н-н-н-ням-м-м-ма, т-т-т-т-и се мръдни, да мин-на аз.
- Аб-б-б-е, мръдни се, инач-е-е щ-т-т-те ти пусна кучето си,б-б-б-е!!!
- Няма, пус-с-с-скай го..
Човекът с кучето решил да стресне втория и вика:
- Куче, ф-ф-ф-ф-фас!
И кучето "б-б-б-б-б-бау"
Качва се монахиня в автобус. Един пънкар ведна се лепва зад нея и почва да и пуска ръце. Възмутена, монахинята слиза на следващата спирка. Шофьорът на автобуса, станал свидетел на случилото се и извиква пънкара при себе си.
— Ще ти дам един съвет, – казва шофьора на пънкара – познавам тази монахиня. Тя всяка неделя в 8 часа вечерта ходи на гробища и се покайва пред гроба на починал игумен. Ти ще застанеш зад гроба маскиран в черно и ще се представиш за въпросния игумен. Тя е глуповата и лесно ще я прелъжеш.
Речено сторено. Пънкарът отива маскиран и се скрива зад гроба. Пристига монахинята и почва да се покайва. В този момент пънкарът казва:
— Дъще аз те слушам и ще ти дам прошка… — Какво да направя – попитала монахинята.
— Вдигай си фустата и ще ти дам прошка.
Вдигнала фустата монахинята, пънкарът минал зад нея и я почнал. Точно преди да свърши, пънкарът си свалил маската и със смях казал:´
— Глупачкоооо… Аз съм пънкаря… Тогава монахинята си свалила наметалото и казала:
— Знам… А аз съм шофьора!