Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка родила близнаци и започнала да плаче в болницата. Сестрата минала и я попитала: — Защо плачете? — Защото не знам какво да кажа на съпруга си! — За какво? — Нали родих две деца?… — Да и … ? — И какво да му кажа за другото?! — Нали са ваши? — Да, но какво ше кажа за другото дете? — А? — Едното е от него, а другото? — Хм… права сте!
Блондинки 3,712 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чапай и Петка отишли на лов за лъвове в Африка. Чапай казал на Петка: - Ти отивай за лъв, а аз ще го дера. Трагнал Петка за лъв и срещу него голям лъв. Гръмнал два пъти и не можал да улучи. Захвърлил пушката и побегнал към хижата, а лъва подир него. Отворил вратата на хижата и лъват влезал вътре и Петка затворил вратата отвън: - Чапай, ти дери тоя, а аз отивам за друг. Срещат се стари гаджета след дълга раздяла.Той: - Не изглеждаш добре, какво ти е? - Нали знаеш, не ми е добре по две причини:при недостиг на секс или пари. Той делово: - Кое да разкопчая първо: портфейла или панталона? Ловджия се прибира без улов и пита жена си: Жена имали нещо за ядене? А жена му отговаря: Ми аз те чаках да донесеш нещо та да сготвя. Мъжът разбрал , че няма да яде и казал: Жена така и така няма да ядем дай да се на е/бем. На другата сутрин мъжът тръгвайки на лов казва на жена си: Жена този път няма да се върна без улов. На вечерта жената вижда мъжа си без улов и наткрачва печката. Мъжът учуден я пита : Какво правиш? А тя отговаря: Не виждаш ли , че претоплям вчерашното ядене. Мъж се обажда в районното полицейско управление: - Ало, добър ден! Искам да ви съобщя, че има пожар... - Имате грешка. Тук е полицията, а не пожарната. След малко звъни отново: - Ало! Бих искал да съобщя за пожар... - Нали вече ви казах, набирайте 160! След близо десетина минути колега на дежурния полицай влита и крещи: - Бързо, бързо... Районното гори!... Поука: Не бързайте да прекъсвате грешните обаждания, може все пак да е за вас! Пациентка в родилния дом към акушерката: - Помня ви от миналия път когато раждах тук. Акушерката доста се впечетлила, тъй като това било преди няколко години. - Наистина ли ме помните? - Да. Вие сте същата акушерка, която изяде всичките ми бонбони.