Колкото и радикално да прозвучи, Коледа не е време само за обилни и тежки трапези и изтощителни обиколки из магазините. Повече от всичко това е време, което споделяме със семействата си и в което освен подаръци даряваме на приятели и роднини усмивки, настроение и добрина.
И така, с тази специално подбрана страница със забавни случки искаме да ви пожелаем весели и щастливи празници!
В 1.00 ч. се прибира пиян мъж. Жена му го пита:
- Къде ходиш ти, бе?
- Бях в кръчмата.
- Ама, тя затваря в 12. и е на две къси преки от тук.
- Къси, ама широоооооооооки.