Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Цялата нощ спах в поза "сисадмин".. - Това как е? - С лице върху клавиатурата...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Говорят си двама в бирарията. - Една вечер спорих, че за една вечер мога спокойно да изпия каса бира и спечелих спора. - Без никакви проблеми ли? - С проблем. Оттогава не ме щат в нито една компания.
Пиянски
03.10.2017
1,713 прегледа
Следващ →
Още вицове
Изпиратствах една рецепта за торта от интернет. Свалих си я от един сайт с рецепти. Става въпрос за популярната торта "Захер". Изпълних я, както е по предписание, само че, вместо първо да отделя белтъците, аз отделих жълтъците. Така прецаках авторите, а именно виенския майстор сладкар Франц Захер, който е роден през 1816 г. Направо му разковах кочината. После дадох рецептата на комшийката от петият етаж и по този начин я разпространих нелегално. Сега имам питане: аз, като промених изпълнението на тортата, ставам ли автор на нова торта, или моята е копие на тортата "Захер". А ако патентовам тази торта, ще мога ли да съдя всеки, който я прави, и ще защитават ли НСБОП моите права, като изтарашват всички сладкарници и ресторанти и им изземват фурните, които се явяват нелегални производители на моята торта?
Роден да се забавлява - принуден да работи... --- женския вариант: Родена да ходи по магазините - принудена да работи...
Един руснак отишъл при художник да го нарисува.Художникът го пита: - Как да ви нарисувам,господине? - В героична поза.-отговорил руснака. - И каква е тази героична поза? - Ами пред мен бутилка водка и аз я гледам с отвращение.
Вървят блондинка и брюнетка в джунглата...Изведнъж от храстите изскача тигър, брюнетка за секунда се чуди и хвърля шепа пясък в очите на тигъра и се качва на едно дърво. Казва на блондинката: - Бързо, качвай се и ти! А блондинката: - Защо? Да не би аз да му хвърлих пясък в очите?!
"Спящият красавец"-българска народна приказка за импотентния юнак.