Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама в бирарията. - Една вечер спорих, че за една вечер мога спокойно да изпия каса бира и спечелих спора. - Без никакви проблеми ли? - С проблем. Оттогава не ме щат в нито една компания.
Пиянски 1,713 прегледа
Следващ →

Още вицове

Изпиратствах една рецепта за торта от интернет. Свалих си я от един сайт с рецепти. Става въпрос за популярната торта "Захер". Изпълних я, както е по предписание, само че, вместо първо да отделя белтъците, аз отделих жълтъците. Така прецаках авторите, а именно виенския майстор сладкар Франц Захер, който е роден през 1816 г. Направо му разковах кочината. После дадох рецептата на комшийката от петият етаж и по този начин я разпространих нелегално. Сега имам питане: аз, като промених изпълнението на тортата, ставам ли автор на нова торта, или моята е копие на тортата "Захер". А ако патентовам тази торта, ще мога ли да съдя всеки, който я прави, и ще защитават ли НСБОП моите права, като изтарашват всички сладкарници и ресторанти и им изземват фурните, които се явяват нелегални производители на моята торта? Роден да се забавлява - принуден да работи... --- женския вариант: Родена да ходи по магазините - принудена да работи... Един руснак отишъл при художник да го нарисува.Художникът го пита: - Как да ви нарисувам,господине? - В героична поза.-отговорил руснака. - И каква е тази героична поза? - Ами пред мен бутилка водка и аз я гледам с отвращение. Вървят блондинка и брюнетка в джунглата...Изведнъж от храстите изскача тигър, брюнетка за секунда се чуди и хвърля шепа пясък в очите на тигъра и се качва на едно дърво. Казва на блондинката: - Бързо, качвай се и ти! А блондинката: - Защо? Да не би аз да му хвърлих пясък в очите?! "Спящият красавец"-българска народна приказка за импотентния юнак.