Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Как двама ирландци сменяват ел. крушка? Единият държи крушката, а другият пие уиски, докато стаята се завърти...
Разни 2,080 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вече е 23-ти ноември. Не виждам смисъл да прибирам елхата. Две мравки си карали колелd. Едната спряла и другата я попитала: - Защо спряхме? - Влезе ми мущичка в окото. Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва: - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за тях всеки ден - храня ги, сменям им водата на два месеца. - Браво, Петърчо. Марийке, ти какво носиш? - Аз си нося котарака. Казва се Том, обича да го гушкат и да яде Whiskas. - Иванчо, а ти какво държиш, това проскубано животно какво е? Иванчо протегнъл напред ръцете си и показал едно ужасно проскубано животно и казал: - Това е моя хамстер Пухчо. - А защо е така проскубан? - Ами, от тиксото... - Какво тиксо? - С което го облепям, докато го чукам, за да не се пръсне... Един пиян излиза от кръчмата и гледа на небето странен астономически факт има две луни.<BR>- Ха - казал той на излизащия човек от кръчмата - Виж, брато, на небетоо имаа ддвее лууниии.<BR>- Как ще са ддвее бе, кьорчоо, виж добре, че са трий.<BR>- Абе напил са си кат’ свиня та ддвете ти се гледат кат’ трий...<BR>- Ти си кьорав и не моаш виддиш едната.<BR>- Добре де ай ся ще питаме ей то чиляк дето излиза от кръчмата колко са.<BR>- Ей, брато, кажи на тоя кьорчо че са 3 лууните на небето!<BR>- Абе две са бе на него така му се вижда, кажи му!<BR>- Чкхакайте бе братллеета, пръво ми кажете за кой ред спорите? 5/4 от българите не разбират от дроби.