Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един човек излязъл на разходка и точно минавл през вратата, когато един глас в него се обадил: — Спри! Опасност! Човекът заковал на място и „прас“, пред него се разбила саксия. Учудил се той и продължил. Като пресичал улица, вътрешния му глас пак казал: — Спри! Опасност! Човекът спрял и една кола профучала на сантиметри от него. Той казал: — Кой си ти, че два пъти вече ме спасяваш? — Аз съм твоя вътрешен глас. — Ами можеш ли да ми се покажеш ей тука, на ръката ми? И хоп-едно мъничко човече се появило на дланта на човека и казало: — Ето ме. Човекът го смазал бързо с палеца си и казал: — А къде беше като се жених, бе?
Разни 1,314 прегледа
Следващ →

Още вицове

(много стар виц, все си е актуален, само имената на президентите се променят и цифрите:-) Срещат се президентите на Франция, САЩ и България. Саркози: - При нас заплатата е 4000 евро, данъците като се извадят, получават се 3500. За живеене са нужни 2000. Къде отиват другите 1500 не ни интересува! Обама: - При нас заплатата е 6000 долара, данъците като се извадят, получават се 5500. За живеене трябват 3000. Къде отиват другите 2500 нас не ни интересува. Българския президент: - При нас заплатата е 600 лева, данъците като се извадят, получават се 500. За живеене трябват 1000. Откъде взимат другите 500 нас не ни интересува! Две дечица си говорят: - Баща ми все ми казваше: "не ходи в парка по тъмно, че какво ли не може да видиш..." - А ти отиде ли в парка? - Да. - И какво видя? - Баща ми... Главното в работата е да не изпуснеш второстепенното. Приземили се близо до града двойка извънземни - мъж и жена. Запознали се с местна двойка. В нощта преди да си заминат, решили да си сменят партньорите, хем интересно, хем никой няма да разбере. Легнала си жената с извънземния. Погледнала под одеалото: -О, такъв е малък! Той: Един момент! - и си завъртял дясното ухо. Тя отново погледнала под одеалото: -Е, тъничък е! Той: Момент ! - завъртял си лявото ухо. Тя: Не може да бъде! На сутринта извънземните отлетяли. Седят мъжът и жената и споделят впечатленията си. Тя: О, каква нощ, каква нощ.Никога няма да я забравя! Той: А при мен, тази идиотка, вместо да правим секс, цяла нощ ми въртя ушите! - Абе, Гошо, не се съобразяваш, пиеш безразборно ! - Тъй ли? Като поизтрезнея, ще се напия планово !