Бабичка звъни в пожарната.
— В къщата ми мирише много на газ… — Печката пусната ли е?
— Пуснах я още рано сутринта.
— А кибрит запалихте ли?
— О, забравих. Сега ще запаля…
Двама туристи се возят в самолет. Попадат във въздушна яма и самолетът започва да се тресе. Единият:
— Ей, как се клати! Ще падне!
Другият:
— Ами, нека пада, да не е твой.
Между блондинки:
— Направих си втора дупка на ухото!
— И как е, по-добре ли чуваш сега?
Баща се кара:
— Не ме интересува, че си вече на 16 години. С този грим и с тази минипола няма да отидеш на купон. Разбра ли ме, Евгени?
На скамейка в парка седи човек и възмутено наблюдава минаващия покрай него пиян.
— Безобразие! – казва той. – Бих излял целия световен запас от алкохол в океана!
Седящият до него мъж започва да ръкопляска.
— Браво! Отлична идея!
— Вие също ли сте трезвеник?
— Не. Аз съм водолаз..
Двама студенти съквартиранти си говорят:
— Много е тежко положението с храната… без никакви доходи… Искаш ли да си вземем едно прасе и да си го гледаме на терасата?
— Стига бе … Много е мръсно!
— Нищо.. то ще свикне..
Сутрин директорите говорят за голф в офисите си. Следобед същите говорят за работа на голф игрището.
Един борец имал рожден ден. Решил да си купи една торта за празника и отива в сладкарницата.
Харесал си той тортата, поръчал я и продавачката пита:
— Господине, на колко парчета да я нарежем – шест или дванайсет?
Борчето помислило малко и отговорило:
— На дванайсе ма, я виж колко съм голем нема да ми стигнат шест парчета!
Терорист в самолета вади пистолет, насочва го към пилота и казва: – Карай за Париж!
Пилотът го поглежда и казва:
— Отзад има една бабичка с бомба в скута. Тя е за Виена. Виж, разберете се двамата…
- Защо пак си идваш пиян? – крещи жена на мъжа си.
— Ама, че си и ти! Идвал съм си… Не видя ли, че ме носеха…
Какво е Наглост?
1) Да бутнеш някой по стапалата и да го попиташ – „Защо не ме изчака?“.
2) Да се искензаш пред вратата на съседа си и когато свършиш да позвъниш и да поискаш тоалетна хартия.
В аптеката:
— Тези таблетки срещу алергии на практика нямат странични ефекти, ще може да карате кола с тях.
— Чудесни таблетки! Аз даже да карам кола не мога.
Габровец отива на бензиностанцията и пита:
— Колко струва една капка бензин?
Продавача отговаря:
— Ами нищо!
— Тогава, накапете ми, ако обичате, 20 литра!
Пиян мъж влязъл в бар и си поръчал уиски, като казал, че празнува развода си. Барманът му сипал и го попитал:
— Като гледам отдавна празнувате?
— Да, от двайсет и пет години…
Лекар отива при свети Петър и му казва:
— Моля ти се, свети Петре, пусни ме в рая!
— Какъв си бил на земята?
— Лекар.
— Оо, ти си наш човек, доставчиците са с предимство. Влизай!
Майката пита Иванчо:
— Защо плачеш?
— Сънувах, че училището е изгоряло.
— Не плачи де, това е само сън!
— Плача точно за това…
- Докторе, ям като свиня, работя като вол и се уморявам като куче! Какво да правя?
— Отде да знам, да не съм ветеринар!
- Как може да оцелееш в самолетна катастрофа?
— Като влезеш в черната кутия.
След семеен скандал.
Мъжът:
— Защо ми пращаш празни СМС-и?
Жената:
— Защото не ти говоря!
Мутра и негов приятел се срещат пред една закусвалня. Приятелят пита мутрата:
— Ти какво правиш тук?
— Абе, не мога да си купя баничка, два пъти влизам и всеки път ми дават оборота!