Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чукча флиртува с мадама: - Ела, довечера у нас няма да има никой. Отива мадамата и... наистина, нямало никой.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Пияница се прибира късно у дома. Жена му го чака с точилката: — Къде беше? — На гробищата. — Какво, да не е умрял някой? — Няма да повярваш направо… Там всички са умрели!
Пиянски
03.10.2017
2,047 прегледа
Следващ →
Още вицове
Трима лекари поканват по телефона доктор Майер на партия бридж. Той веднага започва да се облича. - Много ли е сериозен случаят? - интересува се жена му. - Страшно сериозен! Там са вече трима лекари.
Трима разхождайки се на остров попадат на канибали. Царя на канибалите казва: -Ще ви убием, но може да се спасите. За целта трябва да намери всеки от вас по 3 плода от 1 и същи вид..... Връща се първия и носи 3 ябълки. Канибалите му казват: -Трябва да сиги натикаш отзад без да пражиш физиономии! Натикал 1 но го заболяло и го убили... идва втория с боровинки... тъкмо да вкара и третата и се разсмива... на небето се срещтат двамата и се питат как са умрели. 1-ят казва-аз носих ябълки и ме заболя и направих физиономия. А, ти? -Аз бях намерил боровинки. Тъкмо свършвах с третата и видях другия като се задаваше с ананаси....
Живей, защото друга възможност да страдаш няма да имаш.
Иванчо пита баща си: - Тате, знаеш ли кое животно има най-големи яйца? - Слона ли? - Не бе тате, щрауса. - Ахааа, сега разбирам защо са му толкова бавни валсовете.
Мъж се оплаква на приятеля си: - Много съм притеснен. Жена ми говори на сън. - А какво говори? - Постоянно повтаря: "Не, Васко, не!" - Няма нищо страшно. - Как така - аз не се казвам Васко! - Няма нищо страшно, докато тя казва "не"!