Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Е, как е той в леглото? - Невероятно е! 12 часа без прекъсване!!! Никога досега така не бях се наспивала!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
На доброто човек се учи с години, а на лошото за един ден. Китайска пословица
Бисери
03.10.2017
2,697 прегледа
Следващ →
Още вицове
На другия ден след любовна среща.Тя казва на приятелка: - Изкарах най-разкошната нощ в живота си! Първо бяхме на ресторант. После отидохме у тях, а там първо 30 минути любовна игра, после 2 часа секс, а после 4 часа се гушкахме. В същото време тoй казва на приятел: - Доста зле мина... В ресторанта беше ОК, след това отидохме у нас и 30 минути не можах да го вдигна, после пък два часа не можах да свърша, а след това не можах да заспя и си говорихме 4 часа.
Тате, тате, ние цигани ли сме? - Да, тате, цигани сме! - Ама тате, тате, ама истински цигани ли сме - дето крадат, не работят ...? - Да, тате, истински цигани! - Е добре де, тате, ама съвсем истински ли - от тия дето са мръсни, гнусни и бъркат по кофите? ...- Да, бе тате, от тия - съвсем истински цигани сме! - Е добре де тате, тогава защо не сме от REAL MADRID? - Ееееее, тате, чак такива цигани НЕ СМЕ
Слънчевите очила позволят да зяпате хората без да ви хванат, нещо като Фейсбук, но за в реалния живот...
Жена към мъжа си: - Ходих на врачка, не трябва да ходиш на тази командировка. - Какво? Нещо лошо ли ще ми се случи?! - Не, щяло да ти бъде много хубаво.
- Докторе, нещо за главата... - Благодаря, имам си! Следващият! - Докторе, нещо ми звъни в ушите. - Не отваряйте! Следващият! - Докторе, никой не ми обръща внимание. - Следващият!