Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кой е там? - Пощальонът. Нося ти призовка. - Ама аз вече съм изслужил. - А сега и ще излежиш.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Старшина пред новобранци: - Нищо не знаете вие. Знаете ли вие какъв менингит върлуваше през войната? Изобщо знаете ли какво е менингит?От него или се умира, или се полудява. Аз съм го карал два пъти...
Любими Герои
03.10.2017
3,130 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо отива на училище с подуто и насинено лице. Учителката разтревожено го пита: - Иванчо, защо лицето ти е подуто и насинено? - А нищо. Кацна ми оса на бузата. - И те ужили? - Не, татко я уби с лопатата.
Цирк. Излиза конферансието: - А сега, смъртоносен номер - гвоздея на нашата програма - под купола на цирка - говорещ кон! Изкарват на манежа стара кранта, закачат я на кука и я издигат под самия купол. Оркестърът свири "Туш". Куката се откачва и конят пада долу. Оркестърът затихва и се чува глас: "Мамка му! Кога ли ще се пребия!?"
На борда на самолет, извършващ полет Москва-Санкт Петербург, съобщават: - Уважаеми пътници, моля да запазите спокойствие! На борда на самолета се провежда експеримент - машината се пилотира от маймуна!
Мутра в църквата ( то само дотук вече е виц:-) пита свещеника: - Кажете, ако даря на църквата 5000 долара ще има ли спасение за моята душа? - Не гарантирам, но нека да опитаме!
Седнали три мишки в един миши бар да къркат мишо уиски и да се надлъгват. Първата мишка казала: - Пичове, аз сутрин като стана излизам от дупката и изцепвам направо към капана грабвам сиренето и започвам да помпам бицепси на пружината, гледайте колко съм як вече - захилил се мишокът, докато стягал дясната си ръка. Вторият леко се надигнал и започнал да реди: - Бегай бе брато, аз като се събудя, обикновено следобяд, първата ми работа е да намеря мишата отрова, вадя личната карта и започвам да си чертая линии, нема такъв кеф, разпуква ми се главата направо - казала втората и облизала ръбовете на личните си документи. Третата мишка въздъхнала тежко, станала и тръгнала да си ходи. Първата мишка учудено попитала: - Къде бе, мишле?! И третата небрежно подхвърлила през рамо: - Отивам да шибам котарака...