Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Старшина пред новобранци: - Нищо не знаете вие. Знаете ли вие какъв менингит върлуваше през войната? Изобщо знаете ли какво е менингит?От него или се умира, или се полудява. Аз съм го карал два пъти...
Любими Герои 3,130 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо отива на училище с подуто и насинено лице. Учителката разтревожено го пита: - Иванчо, защо лицето ти е подуто и насинено? - А нищо. Кацна ми оса на бузата. - И те ужили? - Не, татко я уби с лопатата. Цирк. Излиза конферансието: - А сега, смъртоносен номер - гвоздея на нашата програма - под купола на цирка - говорещ кон! Изкарват на манежа стара кранта, закачат я на кука и я издигат под самия купол. Оркестърът свири "Туш". Куката се откачва и конят пада долу. Оркестърът затихва и се чува глас: "Мамка му! Кога ли ще се пребия!?" На борда на самолет, извършващ полет Москва-Санкт Петербург, съобщават: - Уважаеми пътници, моля да запазите спокойствие! На борда на самолета се провежда експеримент - машината се пилотира от маймуна! Мутра в църквата ( то само дотук вече е виц:-) пита свещеника: - Кажете, ако даря на църквата 5000 долара ще има ли спасение за моята душа? - Не гарантирам, но нека да опитаме! Седнали три мишки в един миши бар да къркат мишо уиски и да се надлъгват. Първата мишка казала: - Пичове, аз сутрин като стана излизам от дупката и изцепвам направо към капана грабвам сиренето и започвам да помпам бицепси на пружината, гледайте колко съм як вече - захилил се мишокът, докато стягал дясната си ръка. Вторият леко се надигнал и започнал да реди: - Бегай бе брато, аз като се събудя, обикновено следобяд, първата ми работа е да намеря мишата отрова, вадя личната карта и започвам да си чертая линии, нема такъв кеф, разпуква ми се главата направо - казала втората и облизала ръбовете на личните си документи. Третата мишка въздъхнала тежко, станала и тръгнала да си ходи. Първата мишка учудено попитала: - Къде бе, мишле?! И третата небрежно подхвърлила през рамо: - Отивам да шибам котарака...