Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Възрастен човечец влиза в министерството на отбраната и изявява желание да постъпи във флота. — На колко години сте? – пита го младичък капитан. — На петдесет и пет. — Много сте стар за нас, господине. — Дявол да го вземе, нима нямате нужда от някой и друг адмирал?
Разни 1,716 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чък, Вин Дизел и Арнолд Ш. умрели и отишли в рая. Всеки от тях се надява да заеме мястото до Господ. Господ попитал Вин защо мисли че заслужава мястото, той отговаря: "Мисля, че го заслужавам заради виртуозната си издържливост и гордост" Арни казал: "Мисля, че заслужавам да седя до теб, заради всичките си постижения" Накрая се обърнал Господ към Чък Норис, който му отговорил: "Мисля, че ми седиш на мястото!" Питат футболен треньор: - Утре имате решаваш мач, а се оказва че половината отбор са в болница със счупени крака. Какво се е случило? - Решихме да направим почивен ден и ги заведох в един модерен развлекателен център, но откъде да знам, че тез идиоти за първи път виждат боулинг?! Между футболни коментатори: - Какво ще кажете за играта на този играч? - Напомня ми на Христо Ботев. - Но Ботев никога не е играл футбол! - Именно! - Таня, хапни едно парче от тортата. - Благодаря ти, Ники, но не искам. - Е, хапни де, много е вкусна! - Не, благодаря. Не ям след шест часа. - Таня, моля те. - Ники, не ям сладко. - Изяж си тортата, глупачко! Вътре има пръстен, искам да се оженя за теб! Германци и евреи решили да играят мач в газовата камера. Кой ще е победител? Евреите, щото са на своя територия...